şükela:  tümü | bugün
  • şu anda haberlerde gördüğüm acılı annenin söylediği cümledir:

http://www.hurriyet.com.tr/…arini-oldurdum-40698239

3 ocak 2018 beylikdüzü'nde kadının kaçırılması olayının üstüne polisin artık halk için değil iktidar için, akp için çalıştığının ispati olan cümledir aslında.

anne televizyonda ağlıyor şimdi. çok uğraştım diyor. polise gittim, savcıya gittim 1 gün bile içeride tutmadılar bu adamı diyor.

bunun hesabını kim verecek?

video bulursam linkini ekleyeceğim. yüreğiniz kaldırırsa izlersiniz.

bunda payı olan bütün orospu çocuklarında allah belasını versin. tabi varsa. çünkü olsa bu orospu çocukları bu ülkeyi bu hale getirmezlerdi...

edit: ece üner bile dayanamadı hüngür hüngür ağlıyor canlı yayında. diyecek söz yok. diyecek söz çok. günü gelince hesabını verirler umarım...
  • bu ülkede hayatta kalmak konusunda yalnızız, o ara sokağa girmememiz, o adamı kızdırmamız, kadınsak etek giymememiz gerekiyordu. polis falan hikaye bir başımızayız ve polis böyle umursamaz oldukça bu şerefsizlerin cesareti artıyor.
  • habertürk kanalında annenin feryadı yayınlanırken denk geldim. ne yapmışlar bu kadına böyle diye izlemeye başladım. izlemez olaydım.
    ece üner aynı görüntüyü ikiciye yayına verdi. dayanamadı ağlamaya başladı.
    kadıncağızın elinde emzik, benim çocuklarımın hesabını kim verecek diyor. şikayet etmediği kurum yetkili kalmamış. görevi gereği engel olabilecek iken olmayan kim varsa allah binbir türlü belasını versin. adaletine de sistemine de sokayım dünya, yazık değil mi ulan o küçücük canlara, bu anne kalan hayatını nasıl yaşayacak? kim dindirecek kim iyileştirecek yarasını! twitter'da ona buna hakaret edenler bile akşamına gözaltına alınıyor. savcıya çıktım diyor lan kadın savcıya, kurtarın bu adamdan beni çocuklarıma, bana zarar verecek dedim diyor. nasıl bir vicdan ulan bu, nasıl bir mantık!

üstteki yazar arkadaşın belirttiği gibi vicdanı kaldıran gününü, moralini, neşesini yok etmek isteyen izlesin.

http://www.milliyet.com.tr/…aradi-ce4z0ry6maqk.html
  • kocası pompalı tüfekle öldürmeye çalışırken polislerin adamı 1 kez olsun içeri tıkmayarak umursamadığı adamı salıp durdukları, adamın bundan güç alarak pompalı tüfekle öldürmeye çalışmasının yanında aynı zamanda daha öncesinde kadını bıçakla yaraladığı ve kadının ölümden döndükten sonra uzaklaştırma kararı çıkartmış olmasına ve polisinden savcısına yalvarmış olmasına rağmen asla ve asla korunmadığı annenin feryadı olan çığlıktır.

sığınma evine gidip de sırf şartları çocuklara uygun değil diye oradan çıkıp, annesinin evine yakın başka bir ev tutup, evlere temzliğe giderek hayatını idame ettirmeye çalışan çok güçlü bir kadını bilnçli olarak güçsüz bırakmak adına işlenmiş planlı bir cinayetin en masum 3. tarafıdır. 1. ve 2. tarafı tabii ki 2 ve 3 yaşındaki küçücük çocuklarıydı.

(bkz: 2 çocuğunu öldüren cani baba)
  • bu başlığın altında daha çok entry olması gerekirdi.