şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'ımın altıncı hafta maçı. saat 16:00 da başlayacak. başlama saati nedeniyle tribünlerin dolacağını düşünüyorum.
  • arena hasretimi bitireceğim maç olacak. haydi aslanlarım
  • saat 16:00 da oynayacagimiz mac. yegenle gidilecek mac olacak. hava iyi olurda annesinden izin alirsak tabi.
  • hazır milli maç arasına giriyorken, hazır antalyaspor gibi bu sezona felaket başlayan bir takımla oynuyorken ilk 11'de cavanda, de jong ve podolskiyi görmek istediğim maç. rize maçı ve beşiktaş maçının ilk yarısı gibi bu maçta da şov yapmalıyız.

riekering bey diyeceksiniz!
  • erken havaya girmişsiniz diyenler gelmeden yazayım da şuraya sonra sinirden ne dediğimi bilmiyor hale geliyorum.
    galatasaray'ın atak futbolu oynayacağı maçtır.
    bu maçta sabri yeri cavanda denenmelidir.
    selçuk dinlendirilmeli de jong yerine oynamalıdır.
    podolski iyileştiyse ikinci yarına oyuna dahil edilmelidir.
    öyle güzel oynamalıyız ki şı götü zor yırttınız diyenlerin götü tutuşmalıdır.
    bu arada riekerink bey diyeceksiniz.
  • 25 yıllık çocukluk hayalimi maça giderek gerçekleştireceğim maç .stadyuma ilk girdiğimde gözlerimin nemlenmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
  • bilet fiyatları cillop, geçen hafta gibi kalabalık bir zafer bekliyoruz.

orada olacağız.
  • maç günü saati bütün şartlar stada gitmek için uygun. dolması lazım. yönetimden beklentim bu yıl bilet fiyatlarını bu standartlarda korumalı.
  • (passolig kartı olmayıp "başvuru yapsam maç gününe kadar elime ulaşır mı?" diyenler en aşağıya baksın)

pazar günü, saat erken, hava soğuk olmaz herhalde o gün, rakibimiz kötü durumdaki antalyaspor. rüzgarı da arkamıza almışken bu maça gelebilen herkes gelmeli. gelemeyecek olan kombineliler lütfen devretsin başkasına. bilet fiyatları da uygun.

değişik kampanyalar yapılmış maç için: bir koltuk bile boş kalmayacak! (galatasaray.org)

kampanyalar hakkında kısaca bilgi:

*çiftlere özel vip tribününde % 50 indirimli bilet satışı yapılacaktır.

*--->önemli---> 2 ekim saat 16:00'ya kadar kombine alacak olan taraftarlarımıza 2017-2018 sezonunda yapılacak olan yenileme indirimi dışında ekstra % 10 indirim uygulanacaktır. (gayet iyi bir kampanya olduğunu düşünüyorum. zaten hali hazırda kombine almayı düşünenler için de ballı kaymak olur. ayrıca, mevcut 2016-2017 kombinesi sahipleri de önümüzdeki sezon için bu ekstra indirimden faydalanacakmış ki olması gerektiği gibi.)

çocuk tribünü aslan parçaları'nı bekliyor (galatasaray.org) (1 ekim cumartesi günü mesai bitimine (maç gününden bir gün öncesine) kadar sadece istanbul’da ki gsstore mağazalarından her 120tl’lik alışverişe 2 ekim pazar günü oynanacak galatasaray – antalyaspor maçı için çocuk tribününde 1 ebeveyn ve 1 çocuk bileti hediye.)

passolig kart ile ilgili benim gördüğüm en çok sorulan soru: "kart başvurusu yapsam maç gününe kadar elimde olur mu?"

cevap: hayır, olmaz. tabi ki kart başvurusu yaptığınızda, kart elinize ulaşmasa bile kombine ya da bilet alabilirsiniz. maç günü stadyum önündeki gişelerden ücretsiz şekilde tek geçişlik kart alarak maça girebilirsiniz. yalnız, bu gişeler aynı zamanda bilet satış gişesi olduğundan tek geçişlik kart alanlarla birlikte önünde uzun kuyruklar oluşuyor. ben geçen rizespor maçında kartım kırık olduğu için bu sıraya girdim ve yaklaşık 1 saat bekledim. tavsiyem, bu maç için başlama saatinden 1,5 saat önce sıraya girin. hatta store ziyareti yapacaksanız daha da önce girin sıraya.

soruları, bildiğim kadarıyla cevaplarım.
  • 2 kişilik kombinesine talip olduğum maç. ilk kez galatasaray'ımın maçını izleyeceğim bir el atın ne olur. ben bu şehrin yabancısıyım :(