şükela:  tümü | bugün
  • "please stop the adblock plugin to watch this site videos."

bak şuradan...
  • dün arif'in manchester'a attığı golü ararken tesadüfen karşılaştığım video... açıkçası korkunç buldum. öyle ki uyuşturucu olması içime su serpti diyebilirim... o derece...
  • geliştirilmeli. kim niye gönüllü olarak zombi olmak istesin? bulaşıcı olmalı ve etkisi geçici olmamalı. onca dizi, film ve geyik boşa gitmemeli. yetkilileri göreve çağırıyorum.
  • bana oradan iki kilo sar, yok kendime değil bi arkadaşa şaka yapaciim
  • ben pencereye tahta çakmaya başlayayım o zaman.
    ekmek de almak lâzım.
  • ahh uleeen keşke gerçek olsa dediğim durum. brezilya'dan başlasın türkiye'ye birkaç ayda gelir. biraz aksiyon olsun hayatımızda yav. okul, iş, evlilik, çocuk derken ölüyor dünyadaki insan evlatları. sıkılmadınız mı bu monoton yasamdan ey insan evlatları? valla ben sıkıldım. zombi mi geliyor, uzaylı mı geliyor gelsin artık da şu boktan hayatlarımıza biraz macera, renk gelsin. bu nedir ya sıkıldım valla sıkıldım. rabbim hemen dünyayı yok et, amin.
  • şeytana hizmet eden tek göz bir gün flakkayı geliştirip daha tehlikeli bir hâle getirecek, bulaşıcı özelliği kazandıracak. 4-5 sene sonra çin'de ve hindistan'da eş zamanlı olarak şebeke sularına karıştırarak insan nüfusunu 500 milyona indirme emellerini gerçekleştirecekler.

olur mu olur gençler teori teoridir.
  • şükürler olsun ki uyuşturucuymuş.
  • uyuşturucu da olsa zombie survival başlıyor. aha hazırlıkları yapalım.
    bi de uzaylı istilasını görebilsek.