şükela:  tümü | bugün
  • işte bu ve benzerleri sanırım... açıklama kısmını okuyunca araba değil cennetten tapu satıyor sanıyorsunuz...

bu araç için bugün opel odak bayrampaşa'dan fiyat aldım ve temmuz ayı için kapora vermem halinde 156.000 tl fiyat verdiler...

eşit: "ölücü" derken fiyatı düşüren,öldüren değil ölüyü bile .... siz anladınız...
  • tam bir yavşaktır. acelesi yokmuş bir de. adamın yazısı sinir katsayımı yükseltti gece gece.

"sıfır araç var diyenler alıcağınız araçta multimedya varmı???motor koruma varmı??krom aksesuar varmı???cam film varmı???koltuk kılıf varmı???gidin sıfır araç alın madem öyle sahibinde gezinmeyin"
  • geçen gün arabayı yükselteyim dedim. bir galeri ilan koymuş linea 62 bin liraya. araç değerlemeden baktım 59 bin civarıydı değeri. bende de araç değerlemede değer 47 bin gösterilen bir araba var.

adamı aradım dedim ki kaça düşersin,60 bine dedi. iyi dedim bende bir symbol var 2009 takasa girelim,özelliklerini kazasını falan saydım kaç istersin dedim. üzerine 28 bin ver olur dedi. hiç sinirimi bozmadım, symbolu benden alsan kaça alacaksın dedim,35 bin dedi. e ama 60'tan 35 çıkarınca 25 yapıyor az önce 28 dedin dedim,kem küm etti. neyse takastan vazgeçtim arabanı 40 bine satıyosan hemen gelip alayım dedim, bilader benle dalga mı geçiyorsun deyince artık dayanamadım. ulan dangalak sen 48 binlik arabaya 32 verince dalga geçmiyosun da ben verince mi dalga oluyor,bir siz mi akıllısınız dememe kalmadı suratıma kapattı numaramı da engelledi.

bak yazarken yine sinirlendim...şerefsiz bunlar.