*

• tam hali 2. el otomobil almak için ekim ayını bekleyen yazarlar veritabanı olacaktı ama malum karakter sorunu.

sözlükte büyük çoğunluğun araç alımı için işaret buyurduğu doğru zaman dilimi olan ekim ayını bekleyen yazarların veritabanıdır.

ön edit: beklersen ekim'e beklemezsen kasım'a esprisini peşinen yapayım.
  • bana da sorsaniz beklemeliler. beklemek kazanmanin yarisidir. superkulade hadisedir...
  • 2020 temmuz fiyatlarını arayacak yazarlar veri tabanıdır.
    (bkz: at fava bekle)
  • neden ekim'i beklediklerini anlamadığım yazarlardır.

cidden anlamadım. piyasaların sakin olduğu kış aylarını beklemiyorlar fakat uzmanlara göre corona'nın tekrardan vuracağı zamanı bekliyorlar.
  • türkiye gibi bir ülkede ikinci el araçların fiyatlarının düşmesi imkansıza yakındır. bugün seksen bin liraya alınan bir araç, ekim'de en az doksan, yüz arası gider.
    at fava bekle.
  • yanlış yapan yazarlardır. yeni araç üretiminin tavan yapacağı 2021 yılını beklemeleri daha mantıklı olur.
  • ülkede bir şeyleri beklemenin yersiz, yanlış oldugunu anlamayan yazarlar listesi.

her gün bir fırsat kacıyor
  • sanki peynir ekmek aq ya. ne tatava yaptınız.

tanım: düşmeyecek olandır.
  • bak bak ekimde ne olacak ben sana söyleyeyim; o senin senede 3 araba alıp satma hakkın var ya vatandaş olarak, hah 3 olan hakkın 1'e düşürülecek, galericilere, al-satçılara da bir bok olmayacak onlar pompalamaya devam. hadi git sevin şimdi ama az ötede oyna.
  • çok acele eden yazarlardır. 2020 de geçsin hele. 21 20den, 22 de 21den daha ucuz olacak diyorlar.
hesabın var mı? giriş yap