şükela:  tümü | bugün
  • küçükçiftlik park’da gerçekleşecek olan konserdir. grubun ülkemizdeki ilk konserleri olacak.

kaynak: kçp twitter

edit: bilet fiyatları güncellendi;

1. avantajlı satış dönemi - sınırlı sayıda
    vip : 520.00 tl - tükendi
    sahne önü : 294.00 tl - tükendi
    normal giriş: 162.00 tl - tükendi

2. avantajlı satış dönemi - sınırlı sayıda
    vip : 624.00 tl - tükendi
    sahne önü : 364.00 tl - tükendi
    normal giriş: 187.00 tl - tükendi

genel satış dönemi
    vip : 780.00 tl
    sahne önü : 520.00 tl
    normal giriş: 264.00 tl
  • geliyor gönlümün efendisi. konser çiftlikteyse hiiiiç pahalı bilet almaya da gerek yok. allaaaam ağlıcam ya ağlıcam.
  • allahhhhhhhhu ekber nidaları ile sevindiğim. bu adamları canlı canlı izlemek bizim boynumuzun borcu.
  • bu konser için bana bilet ikram edecek birileri çıksa keşke, dediğim konserdir. doğum günümden 7 gün öncesi.
  • gitmek istenilen konserler listesinde olup ergen izdihamından çekinilen konser.
  • sahne önü 294 tl olan bileti gözüm kapalı alacağım konser. çok bekledik bunu...

edit: imagine dragons türkiye facebook grubu gibi bir şey var mı ? varsa beni de alın :)
  • 2 hafta önce almanya'daki mükemmel ötesi konserlerine gittim, istanbul'da olsaydım 2 eylül konserlerine de giderdim. gidecek olan arkadaşlar emin olsunlar verecekleri paraya fazlasıyla değecek.
  • yıllardır hayalini kurduğum ah ulan keşke türkiyeye de gelseniz dediğim grubun hayallerimi gerçekleştireceği konser, gerekirse kredi çekip yine de gidecem ulan
    not: vip biletin ne gibi ayrıcalıkları olduğunu bilen birisi beni de bilgilendirebilirse çok sevinirim :)
  • kendim için bilet aldıktan 3 dk sonra kardeşim için denedim. avantajlı satış bitmiş. bilet mi çok azdı talep mi çoktu bilemedim.
  • gidebilme imkanı olanların çok şanslı olduğu konserdir.ben de ruhen orda olurum*