*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • korkunç bir trafik kazası, en az 8 kişi ölmüş https://www.dha.com.tr/…tini-kaybetti/haber-1596749
 • araç hafif ticari araç. şaşırtmadı. yer sakarya. şaşırtmadı.
  araçtaki 2, motosikletteki 6 kişi ölmüş.
 • an itibariyle haber sitelerine düşen olay.

  sakarya'da hafif ticari araç motosikletli bir gruba çarpmış. 8 kişinin öldüğü söyleniyor.

  haber linki
 • kocaali'li değilim ama yakın bir yerde yazlığımız vardı dolayısıyla küçüklüğümden beri her yaz giderim. kocaali ve karasu da trafiğe çıkmadan önce sevdiklerinizle helalleşin öyle çıkın abi yani o kadar berbat sürücüler içerir ki bir de motor kullanıyorsanız vay anam vay. daha 1 hafta evvel kocaali'den sakarya'ya giderken karasu da motorlu gençler gördüm lise öğrencisi olmalılar bayağı küçüktüler o kadar tehlikeli ki aman diyeyim siz siz olun oralarda motorla trafiğe çıkmayın.
 • polisin yollara radar tuzağı kurmak dışında, karayolları'nın ve belediyelerin trafik için akıllarına gelen ilk çözüm olan trafik ışıkları dışında ilerici çözümler üretmemesinin sonucudur bu dramatik, trajik ölümler.
 • resmen katliam. 3 motorsikletteki 6 kişi ve başka bir araçtaki 2 kişinin ölümüne neden olan bir araç.
 • siktiğimin doblosu yine.

  tanım: yürek burkan kazadır.

  3 motosiklet üzerinde 6 kişi varmış, hepsi çiftti abi, belanı bulmuşsun da insanlardan ne istedin.
 • bu ülkede motosiklet in acilen yasaklanması gerektiğini gerektiğini gözler önüne sermiştir.

  genetiğindenmidir nedir bu ülkede istisnasız her birey trafiğe çıkınca başka bir kimliğe bürünüyor. bir yere hızlı gitmeyi namus meselesi haline getiriyorlar kafalarında. trafikte yapılan ufak hatalar bile cinayet sebebine dönüştürülüyor kafalarda, zihniyetlerde.

  insanlar çıldırmış gibi hiç tanımadıkları insanlara yol verdin vermedin muhabbetine ağza alınmayacak küfürler ediyorlar. akıl almıyor ve inanın tüm bunları istisnasız her kesimden ( eğitimli-eğitimsiz ) insan yapıyor.

  açık konuşmak gerekirse motosiklet sürücüleri de otomobil sürücülerinden farksız değil. onlar da trafiği en az otomobil sürücüleri kadar tehlikeye atıyor. e normal tabi muhtemelen bu yeni motorcular eskinin otomobil kullanıcıları nihayetinde.

  böylesi bir alan içerisinde maalesef en çok ölümlü kazayı iki tekerlek üzerindekiler yaşıyor.

  bu millete motosiklet fazla arkadaş. çoluğunuzu çocuğunuzu bu araçlara bindirmeyin.
 • birkaç tatil dönüşü körfez bölgesinden geçerken muhatap olduğum 41 ve 54 plakalı bir takım toplum düşmanı o rus bu çocuklarının adam öldürmeye teşebbüs ettikleri bölgede olduğunu düşündüğüm katliam. hafif ticari araç ve sakarya... bunları aynı cümlede kullanıp bir sorundan bahsetmemek imkansız gibi.