şükela:  tümü | bugün
 • yoktur.
  gelecekte de pek görünmeyendir.

  3 yıl evvel gaz bombası fişeğiyle öldürülenlere, bu sefer bombayla havaya uçanlar eklenmesin diye herkesin çekindiğidir..
 • olmamasi icin hukumetin terorist ithal ettigi, baskentinde dahi bir suru bombalar patlatilirken uyudugu, toplum sokaga cikmaya korksun diye elinden geleni yaptigi direnis.
 • bu linkteki meseleyi gündeme getirir: link
  o zaman "çevre duyarlılığı yakıp yıkmaya dönüştü" diyebilen cemaatin destekleyebileceğini düşündüğüm eylem. ancak suratı kapalı elinde molotof atan tipler olduğu sürece yine toplumsal destek bulamayacak ve toplumu birleştiremeyecek hareket. o manşet yüzünden az küfür de yemediler. işin komik tarafı bir kısım "gezi düşmanı" diye küfrederken diğer kısım ise gezi olaylarına karşı olan cemaati "gezinin tertipleyicisi" falan ilan etmişti.

  o elinde molotof ile oraya gelen insanların temiz niyetini bok eden gerizekalı ergen ve serseriler, allah belanızı versin. sizin sayenizde demoktratik ve özgürlükçü bir eylem rezil edilebildi ve adamlara müdahale bahanesi doğdu. siz olmasaydınız herif ilk seçimde oyları yükseltip çıkmayacaktı.

  erdoğan'ı gezi'de ben kurtardım meselesi de daha unutulmuş değil.

  halk böyledir, eğer can güvenliğini tehlikede görürse bir diktatöre ile oy verir. ve bu tipler sayesinde bu işi kotarıp oylarını arttırdırlar.

  yeni bir gezi olacaksa ilk iş bu tipler yine oraya geldiğinde molotofu atmadan o molotofu ona monte etmek. yoksa bu ülkede demokratik tepki ne kadar çaba harcanırsa harcansın karşı tarafın işine yarayan kof şiddetten fazlasını doğurmaz.
 • https://www.youtube.com/watch?v=y6ets1me8vy
  bugün itibariyle fitili ateşlenmiştir. ekonomi boka sardı, terör desen hala çözülemedi, futbol desen ondan da umut yok. "şimdi halkı ayaklandırayım da onlara suçu atayım" kafasıyla yapılan bu açıklama ve dün cihangirde yaşananlardan sonra bu yaz olacak gibi gözüken direniştir.
 • ismi lazım değilin dün yaşana bu bugün yaptığı açıklamadan sonra 2. gezi parkı eylemi değil ülkede iç savaş çıkarmak isteyen kişinin korkunç planına balıklama atlamamak lazım bu saatten sonra olacaklar yangına benzinle gidilmemesi gerekmektedir.
 • evde tuttuğun %50'yi sal tayyip, bekliyoruz. salmazsan adam değilsin.
 • bu başlık aylarca gündem olacak bir olayın başlığıdır. vaziyet alınmalı
 • havalar güzelleşince sosyalleşmek adına insanların şimdilik kafada kurduğu olası bir topluluk yada toplum organizasyonudur.
 • sistemli başlayan provokasyonun ardından gelme ihtimali olan direniştir.

  gaza gelmemek lazım.

  bankalar çöküşte. türk lirası oluk oluk kan akıtıyor. emlak balonu elbet patlayacak. uluslararası itibar yerlerde.

  gaza gelmemek, sabretmek için hiçbir engel yok.
 • ne çok biliyosunuz siz ya... aslında...neyse ya boşver...