• tekmeyi koymadan bir gün önce "seni seviyorum" der. tekmeyi koyarken, "kimse yok, yalnız olmak kendimi düşünmek istiyorum" der. kendi arkadaşları dahil kimse anlam veremez üç yıllık imrenerek baktığı bu ilişkinin bitmesine, kendi arkadaşları bile, "kafasını topladıktan sonra yaptığı hatayı anlayacak bence" der. sonra sen onu başkasıyla görürsün. anlarsın ki herşey düpedüz yalan, yaşadığın aşk yalan, ağzından çıkan sözler yalan. arkasından küfürler etmek istersin ama o tanıdığın kadına, o sözleri etmeyi yediremezsin kendine.

ezik olan onlar değil oğlum, biziz lan. hayatına devam eden değil edemeyen değil midir ezik olan? hayatta yaşanan her şey bir deneyimdir ama keşke bazı deneyimleri hiç yaşamamış olmayı diliyor insan. o deneyimler çok şey kaybettiriyor insana. güven duygusu gibi...

edit: sümsüklük güvenmekse eğer evet sümsüğüm güzel kardeşim. fakat aşk bir oyun değildir. duygudur,, karşındaki insan sana sadece saygı değil, koşulsuz güven de duyar. karşındaki kişi sana aşık diye sen de ona aşık olacaksın diye bir şey yok, aşık değilsen öyleymiş gibi davranmayacaksın eğer birazcık saygın varsa. emelin amacın gönül eğlendirmek ise bu senin en doğal hakkın. ancak sen bunu saklayarak oyun oynama peşindeysen bu seni sade ve sadece karaktersiz yapar. kimliğinden utanıyorsan o senin sümsüklüğün.
  • (bkz: borderline kişilik bozukluğu)

en büyük korkusu terkedilmektir... devamlı yedekte birini tutar... kişiliği gelişmemiştir karşısındaki güçlü kişiliği görünce onunla boşluğunu doldurmak ister... kurbanları narsistlerdir... tedavisi çoğunlukla mümkün değildir...

zengin kocalarını orospulara kaptıranlardaki “orospu” denilen kişiler aslinda bu mental bozukluktan muzdariptir...
  • (bkz: ilgi budalası)
    depresyona girer.
  • (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

ulan ben 1 senedir 1 tane bulamıyorum, hayret bi şey ya! bizim de hakkımızı bunlar yiyor kesin.**
  • 2 hafta sevgilisiz duramayan erkekten farki olmayan kizdir. yukarda sayilan bozukluklar iki cins icin de gecerlidir.
  • yalniz kalmaktan hoslanmayan kizdir.gencse tabii ki gönül eğlendirecek, ask bir oyundur.evet gercekten de ezik, sümsük olan sizlersiniz.
  • yalnızlıktan korkup çekinen insanların alayı eziktir. hayatı boyunca hiçbir şeye ayak uyduramayacak ve insanlara bağımlı yaşayacaktır.
  • yalnız uyumaktan korkan kızdır.
  • (bkz: ayten)
    (bkz: yedi numara)
hesabın var mı? giriş yap