şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akp’liler vatan hainidir başlığına elli küsür entry girildikten sonra sol frame’de engellenmesiyle başlamış, başlığı açan detercan’ın uçurulmasıyla devam eden rezalettir. üstelik yazarın isminin anıldığı başlıklar da sol frame’de engellenmiş ve olay daha kimse fark etmeden ortadan kaldırılmıştır.*
 • dıj güjler yine iş başında.
 • kimse farketmeden ortadan kaldırılmamıştır.

  farkedilmiştir. yeri, günü, zamanı gelir, elbet birileri hesabını sorar.

  beni de uçurabilirsiniz dürümcüler. evet, yeri geldiğinde sizden de hesap sorulması için gerekli çabayı göstereceğim.
 • lan sözlükte onca hülooğ cirit atarken niye böyle şeyler yapıyorsunuz sevgili ekşidürüm yönetimi?
  yani olacak iş mi şimdi bu?
  nerede özgürlük?
  nerede adalet?
 • moderasyonu sonuna kadar desteklediğim sansürdür.

  açılan bu tür başlıklar ve girilen entryler sadece dağılmakta olan akp tabanının tekrar bir araya gelip saflarını sıkılaştırmalarına yarar.

  muharrem ince ve meral akşener bütün konuşmalarında herkesi kapsayıcı, bütünleştirici ve sağduyulu bir dil kullanırken, detercan gibi suserlerin yaptığı yalnızca uzuna yarar.

  milleti ayrıştırıcı siyaset yapan herkese karşıyım.
 • duyan da ilk kez oluyor zannedecek.
 • bunu yapanın onlardan ne farkı kaldı.
  eleştiriye tahammülü olmayanlar, muhalif sesleri durdurmaya çalışanlar, burası öyle bir yer değildi... neler oluyor size? neler oluyor bize?
 • kusura bakılmasın ancak '' akp'liler vatan hainidir '' şeklinde başlık açıp, bütün ak partilileri vatan haini olmakla suçlamak çok büyük ayıptır.
  akp'li dediğiniz halk menderesi de seçti, demirel'i de seçti, kenan evrene de evet dedi, koalisyon hükümetlerini de seçti. şimdi akp yi tercih ediyor. yarın başka bir partiyi tercih edecek.
  ak partili seçmene kör diyebilirsin. çomar, gözü dönmüş, cahil, gözüne perde inmiş diyebilirsin. ama vatan haini demek çok büyük bir ithamdır.
  ak parti seçmeninin biz muhalif kesime nasıl hain, fetöcü, dinsiz demesi yanlışsa, biz muhaliflerin de onlara aynı şekilde hitap etmesi yanlış olur.
  ak parti gittiğinde yine biz bize kalacağız. ayrıştırılmış toplumu bir kenara bırakın artık arkadaşlar. uzlaşmak için zemin hazırlayın ve buna destek olun..
 • detercan’ın uçurulması başlığına yazdığımı buraya kopyalıyorum:

  --- spoiler ---

  detercan derhal uçurulsun kampanyası ve detercan nickli yazarı şikayet ediyoruz başlıklarını açan üç beş akp’li sebebiyle olmuş olaydır. akp'liler vatan hainidir başlığını açtıktan sonra bir anda kaybolması, profilinde kayıp ya da leyla yazmamasına rağmen uçurulduğunu düşündürür. nerede ifade, nerede özgürlüğü?

  not: başlık, elliden fazla entry girildikten sonra bir anda sol frame’de engellenmiştir.

  bu sitede başka parti seçmenlerine orospu çocukları deyip ifade özgürlüğü olduğunu dile getirenler dururken vatan haini dedi diye uçurulması iki yüzlülüktür.

  --- spoiler ---
 • neymiş, dik dik yazarsan akp ye yararmış, muhalefeti kendi tanımladığı gibi ılık ılık yapmalıymışsın, uçurulmasını destekliyormuş..
  geçmiş olsun ılıklar, kafanıza karakollar, mescitler camiler inşa etmişler, kendi sansürünüzü uyguladığınız gibi, başkalarının tepki hakkına da ciddi ciddi engel olup iyice muhallebiye dönüşüyorsunuz.
  size ne ulan! adam hakaret mi etmiş?! vatan hainidirler! anayasal tanımla bile vatan hainidirler!

  toprak kaybetmişlerdir! ( suriye de ki türbe)
  laikliğe aykırı icraatlari söylemleri ve kanunları ortadadır!
  15 temmuz da ne oldu halen kimse tam olarak bilemiyor, araştırma önergelerini reddediyorlar! kafası kesilen askerlerimiz var! bunu soruşturani fetöcü diye kodese atıyorlar!
  ysk nın bariz oy çalma işleri ve hükumetten yana çıkan saçma sapan usülsüzlükleri!
  bunlar vatan hainliğidir ey ılık götlüler!