şükela:  tümü | bugün
  • biraz önce gerçekleşmiş ziyaret.
    https://twitter.com/…nsi/status/1002706514853933056

muzaffer bir komutan edasıyla bir zamanlar kendisine karşı her türlü küfrün hakaretin yükseltildiği binanın kalıntılarını izliyor.

radikal solun ülkede kalan son kırıntılarına bakıyor.
    yeni türkiye'ye, aydınlık geleceğimize bakıyor.
  • bölemeyecekler bizi ve içimizi acıtanlar da yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşecek. evet istanbul'a ve değerlerimize ihanet ediliyor. elimizden gelen provokasyonlardan etkilenmemek, sakince oyumuzu kullanmak ve olası hilelerin önüne geçmek.

arkadaş olay ayrı can sıkıcı, yapılan yorumları okumak iç karartıcı. dinini seven, sahip çıkan lidermiş. gezicilere oh olmuşmuş. bu adam uyumuyormuş din nöbeti tutuyormuş. ben müslümanım ama bu insanların inandığı dine inanmıyorum. benim kıblem ak parti, peygamberim tayyip değil. tüküreyim siyasetinize de , insanlığınıza da. kısa zamanda silinip gidin ki yaralarımızı sarmaya başlayalım. evet canımız acıdı lanet olası kan emiciler. ülke değerlerini yok sayan baş vatan hainleri. göbek atın, cahil sürüsü. ama bu ülkeyi birbirine düşürüp bölemeyeceksiniz. esas provokatörlüğü ülkenin başındaki hepimizi hain ilan eden kişi yapıyor. yazıklar olsun...
    edit: "o zaman pkk'ya destek ver kardeş" ve "kes lan paralel" mesajlarını atan aktroll arkadaşlara teşekkür ederim. çok doğru konuştuğumu kanıtladıkları için.
  • adam yıkıntıyı ziyaret etmiş ve zafer fotoğrafı çektirmiş, sempatizanları da kin ve nefret cümleleriyle bunu çok beğenmiş.

ne diyelim,

bir toplum gerçeklerden ne kadar uzaklaşırsa gerçeği söyleyenlerden o kadar nefret eder.

ama unutmamak lazım,

merdivenleri çıkarken insanlara iyi davranmak gerekirdi, inerken gene aynı insanlarla karşılaşacaksınız çünkü.
  • (bkz: t a m a m)
  • neymiş demek ki trolün büyüğü küçüğü olmazmış.

dibe vurunca neye uğradığını şaşırdı, kurmaca sahurlar, kutuplaşma taktikleri vs prim vermemek lazım.

iş yok, para yok, aş yok, gelecek yok, umut yok. belki diğerleri de bunları sağlayamayacak ama en azından bir umut olacak.

4 yıllık üniversiteyi 8 dönemde okumuş diye rakibiyle dalga geçiyor, kendisi 2 yıllık üniversiteyi 4 dönemde okuduğu 8 yılda bitirdiğini iddaa ettiği için bilmiyor.

prim vermeyelim, ilgilenmeyelim, daha çok ekonomi daha çok gelecek lazım bize kısır çatışmalar değil.
  • gezi'ye de bekleriz yiğidim :)
  • akm'yi yıktık hamdolsun. karşısına da camiyi kondurduk hamdolsun. gençleri süpürüp arap kardeşlerimizi meydana implant ettik hamdolsun taksim tam istediğimiz gibi oldu hamdolsun.

heey, bi dakka. ama burası taksim değil ki artık.
  • bırakın bunları ekonomiden bahsedin. geyik muhabbeti yapmayın,
  • oooooo kuraabiyeeee taaayyiiittttt... kurabiye tayitttt... kurabiye tayitttttt
  • fotoraf sanki türkiye'de değil de, orta doğuda çekilmiş.rte nin dışında etrafındakilerden türk'e benzeyen yok.