şükela:  tümü | bugün
  • apışarası kokan bir yer olduğunu taa 15.000 km öteden hissettiğim topluluk.
  • abazayız ama paramız yok
  • eskiden insanlar sokakta çember oluşturup ortada ayı oynatıp alkış tutarlarmış. aynı o sahne.
  • profesyonel kameranın da olduğu bir topluluk. bir sosyel deney olsa gerek. kadınlara kaçıncı dakikada topluca saldırılacağı üzerine.
  • seks desen seks yok, eğlence desen eğlence yok. erkeğe düşen kadın sayısı 0,133333333333 bu nasıl alem anlamadım amk.

edit: köpüklü götten koko çekmeli seks partisi yaptığım iftiradır. kokain yoktu.
  • (bkz: ankara geceleri)

ankara pavyonlarını evine götürmüş adam. bi' ara ankara'ya her gidişimde giderdim, varoşluğa bakın la.
  • genel ahlak gerekcesi ile; lgbt toplulugunun duzenleyecegi soylesi, konusma, tiyatro gibi tum etkinliklerinin yasaklandigi ilde gerceklesmistir.
  • kuvvetle muhtemel çoğusu akp ve mhp seçmenidir. bi kaç tanesi de arkadaşını kıramayıp zoraki gelen chp lidir. aralarında hdpli yoktur. hdpliler isteseler de o ortama sokmazlar.
    (bkz: ülkücü bıyığı detected)

edit: hdp ile ilgili yeren ya da öven mesajlar geliyor. "o ortama sokmazlar" dan kastım hdplilerin böyle ortamlarda işi olmaz anlamına gelmez. hdplilerin de böyle bu tarz ortamları vardır onlar da mhplileri içeri almazlar.
  • 5 sn izleyince yoğun taşşak kokusuna maruz kaldığım topluluk . başlığıyla gülümsetmiştir
  • gayet medeni toplulukmuş hiç biri kadınlara ters bir şey yapmadı bravo valla.