• fenerbahçe'nin ilk yarı boyunca üstün olduğu maç. şu an maçı hakediyorlar. galatasaraylıyım ama inşallah 2 tane daha sallarlar diyorum. üst'e 50 tl bastım ak.

ek : ayağınızın ayarını sikim.
  • emre'nin yan hakeme baka baka fuck off'u sineye çekilirken bi maçta 15 tane sarı kart çıkması gerektiren pozisyona sarı çıkartıp, bizi iyice germeye çalıştıkları maç, sezon sonunda bu takım gülecek, siz üzüleceksiniz.
  • beşiktaş taraftarının sıradaki küfrü kime yollayacağını merak ediyorum.
    (bkz: emre belözoğlu)
    (bkz: aziz yıldırım)
    (bkz: volkan demirel)
    (bkz: bülent yıldırım)
  • berabere bitmesini dilediğim maç.

not: anladınız.
  • abi bu cinconluları anlamak zor. karimızla kumamızin maçı diyor sığır. la sizin sikicinizin kim olduğunu yedi düvel biliyor neyin peşindesin.

neyse ya zirt maç pirt maç. 345 kere daha necip denirse ab fikret ormanı düşüreceğimiş. olcay kim bu arada. şu her maç sağa sola koşuşturan sakallı çocuk dimi. demba ba hariç kimi konuşabilirsin beşiktaşta. şapşal olmayın herşey bariz kalite farkı diye bağırıyor.
  • verilen kart doğru. ortada suçlanacak biri varsa bir beşiktaşlı olarak söylüyorum ki, o kesinlikle maçın başından bu yana tek olumlu hareketi olmayan olcay şahan'dır. bunun tabiri yok. bunun tek adı ihanettir. seviyorsan takımını, ekmeğini, işini her türlü sinirini gömüp işine bakacaksın.

evet olcay suçlu ama emenike'nin o pozisyondan hemen öncesinde mal necip'e yaptığı hareket net faul. olcay'ın caner'e yaptığı faul cinsinden bir faul hem de. o faul verilse o kart görülür müydü? o da cebinizde not olarak bulunsun. o sebeple sevgili bülent yıldırım, taraftarın yaptığı tezahürata katılıyorum. hakediyorsun.

fenerbahçe' maça iyi başladı. akıllı oynayan taraf necip'in de büyük katkılarıyla fenerbahçe'ydi. beşiktaş'ın da girdiği net gol pozisyonları düşünülürse öyle tek taraflı bir oyun olmadı ancak fener'in beşiktaş'tan bir iki adım önde oynadığı tartışılmaz.

gelelim emre belözoğlu'na. hiç unutmam yıllar önce bir galatasaray derbisi delgado hocam bir kerede kart gösterdin minvalinde bir işaret yaparken kart gösterme hareketine sarı kart verilir anlayışı ile kırmızı ile oyundan atılmıştı. (ikinci sarıdan) aynı işareti emre belözoğlu'nun yaptığını da hatırlatalım.

sonuç olarak, kırmızı kart görüp görmememiz mühim değil, fenerbahçe bize karşı üstün oynuyordu zaten. bunu kabul etmek gerek. ama hiç olmazsa 11 11'e ikinci yarı için yine kıran kırana bir maç izleme umudumuz olacaktı.

iyi oyununu devam ettirirse fenerbahçe 3-0 biter maç en kötü. tebrik ediyorum rakibimi. inanarak gelmişler, beşiktaş'ın zaaflarını iyi tespit etmişler.
  • beşiktaşlı arkadaşların gereksiz yere ağır küfürler ettiği maç. ortada abartilacak bir şey yok. bu kadar nefret kusmaya, saldırmaya gerek yok. hakemler son derece iyi yönetiyor maçı. hakkeden kazansın.

sakin biraz, sakin.

edit: bu entry gönderildiğinde 768. siradaydi.
  • yine top oynamaktan çok birbirine giren futbolcuların olduğu maç.her derbide niye aynı şeyleri görüyoruz?sikik kulup başkanlarının sikik açıklamaları futbolculara da yansıyor tabi.sikeyim sizin futbol anlayışınızı.
  • fenerbahçe 'mizin oyununu beğenmediğim maç. bu kadar geride oyunu kabullenmelerine deli oluyorum. ikinci yarı beşiktaş yenebilirde.iyi olduğu için değil bizim takım ikram edebilir.
  • tam diego'luk olan maç. hazır ortalıkta karışık.
hesabın var mı? giriş yap