şükela:  tümü | bugün
 • geçen seneki gücünde olmasada fener çeride alır net. (tabi handikapı görmek lazım)
 • fenerbahçemizin kendi evinde oynayacağı eurolig 5. hafta maçı.
  bobby antremanlara katılmaya başlamış, maça hazır olacağını sanmıyorum ama antremanlarda görmeyi bile özlemişim.
  rahat bir son çeyreğe girip, alacağımızı düşünüyorum.
  bein sports3 kanalından yayınlanacak.
  gelen mesaj üzerine edit: beinsports haber kanalından da şifresiz olarak yayınlanacakmış.
 • valencia şu anda euroleague'in en formda 3 takımından biri. bizi çok zorlu maç bekliyor. kalinic ve bobby yok. rakipte sastre, williams ve diot oynamıyor. en iyi oyuncuları erick green. maalesef favorim valencia
 • valencia süper, biz de eksik olsak da evimizde her türlü alacağımız maç.
 • valencia, fenerbahçe ayarında olmayan ve sistem oyunu oynamayan bir takım görüntüsü veriyor, formda olmaları onları son sampiyonu, kendi sahasında yenebileceği anlamına gelmiyor.

  tabi bugün süpriz bir galibiyet alırlarsa herkes şasırır.
 • fenerbahçemizin kazanarak tırmanışa geçeceği maç. bu yıl geçen yıla oranla içerde ve toplamda daha az maç kaybedeceğimize inanıyorum. kaybettiklerimizi de tek topla kaybettik şu ana kadar.
 • valencia da eksik yok, salondaki skorbord a eric green'i son anda eklediler
 • fenerbahçe açısından zor geçme ihtimali yüksek olan maç. valencia avrupa kupalarında müthiş tecrübeye sahip bir takım olmasa da acb'nin önemli takımlarından. geçen sezon kendilerine hep çektiren real madrid'i yenerek şampiyon oldular ve şeytanın bacağını kırdılar. avrupa kupalarından kastım euroleague tabi, yoksa euro cup'ta son dönemlerde performansları hep üst düzeydi. iki organizasyon arasında haliyle seviye farkı var. bu sezon takıma katılan isimlerin de son derece iyi katkı vermesiyle sezona yine iyi başladılar. özellikle erick green rakip dinlemeden vurup geçiyor, valencia'da kısa sürede lider rolünü üstlendi ve hücum organizasyonlarının en önemli parçası.

  geçen sezon bizde oynayan pleiss da iyi kötü iş yapıyor, ispanya'ya dönünce biraz daha toparlanmış. zaten boy avantajıyla boyalı alanda büyük bir tehlike. valencia green'in de gelişiyle hızlı hücumu daha efektif olarak kullanmaya başladı. acb takımları genelde savunmayı önemsemese de valencia önemli maçlarda iyi savunma yapıp, sertliği üste çekebilen bir takım. bu takımı yenmek için iyi savunma yapmak lazım, valencia atsın biz daha fazlasını zaten atarız kafasında basket oynadığınızda bu takım size her türlü sıkıntı yaratır ve maçı da kazanır. valencia sistem oyunu oynamıyordan kasıt nedir bilmiyorum, böyle saçma bir kavram yok zaten ama valencia gayet ne oynadığının bilincinde bir takım.
 • maça gelip mac bitimi avrupa yakasina nasil donucem diyen 2 kisiye yardimci olabilirim.sıkışırm sorun degil denirse 3 kisi de olur.

  18-15 devam eden mac. gigi show var.
 • q1 skoru 20-18