• olmaz olsun böyle swing dedirten hadise.

350'den fazla şehvet sevdalısının katıldığı bir seks partisinde ısıtıcıların bozulması sonrası gece kulübünde meydana gelen gaz kaçağı nedeniyle karbonmonoksit zehirlenmesi yaşayan insanlar baygınlık geçirdi. 11 kişi hastaneye kaldırıldı ama yüzlerce insan da o hâlleriyle mecburen sokaklara döküldü...

bu mudur medeniyet, bu gece kulübünün bir denetimi yapılmaz mı?

kaynak
  • sonunda karbonmonoksit zehirlenmesi yaşayıp hastaneye kaldırılacakları en başında söylense bile “atın ölümü arpadan olsun” diye kabul edecek 3.5 milyon türk genci bulabileceğiniz partidir.
  • günümüz dünyasında utanılacak bir sürü rezalet varken buna çok şaşırmadım.
  • helak olmaktan son anda kurtulmuşlardır.
  • paralel yapı, fetö ve bilimum dış mihrakların işidir! bu mihraklarla mücadelemiz sürecek! lanet olsun hepsine lanet olsun!
  • seks partisini bilemem de lakin bana göre bizim toplumun ahlakını asıl bozan şeylerin başında daimi uçkur problemleri bulunan yobazlar, şakirtler ve kanunları istedikleri gibi eğip büken akp gelir..

not: olay ecnebi ülkede gerçekleşmiş diye mesaj atan var lan. salakliğıma verin ben de yozgat, çemişkezek falan sandiydim. tişikkirlir..
  • rezalet gibi rezalettir. rezalet puanım 10/10
  • bu haberi görünce, dark adlı almanya'da geçen netflix dizisi gözümde daha bi gerçekçi oldu.

resmen alman halkının seks davranışlarını bire bir yansıtmışlar.
  • partiye katılan katılımcıların boxerla sütyenle ulu orta açıkta kaldığı halleri aşağılık görüntüler olduğu rezalettir.
  • ben de partiden görüntüler vardır diye linke tıkladım. ama hevesim kursağımda kaldı.
hesabın var mı? giriş yap