şükela:  tümü | bugün
 • 2 kişinin ölümüne sebebiyet veren katil iddiaya göre ehliyetsizmiş. eşinin iddiasına göre serbestmiş. eşinin adalet yakarışını, twitter paylaşımı için: #fadimeöğretmeniçinadalet https://twitter.com/…tatus/1294399539319906304?s=21
 • ülkede sosyal medyada gündem olmadan suçlulara yaptırım uygulanmıyor. bu nedenle gündemin en tepesinde tutulması gereken başlıktır.

  trafikte bu tiplerden çok fazla var ve bizim başımıza gelmez dememek lazım. bir gün tamamen kurallara uyarak trafik ışıklarından veya yaya yolundan karşıya geçerken, kaldırımdaki bankta kahvenizi içerken, köpeğinizi gezdirirken sizin ya da yakınlarınızın bu şekilde katledilmeyeceğinin garantisi yok.

  bu tiplerin dışarıda kaldığı ve diğerlerine cesaret verdiği her gün toplumun kalanı için tehlike oluşturmaktadır.

  ayrıca babanın "yardım et" sözleri insanın içini acıtmaktadır... üzücü.
 • iq'ları yüzlerine yansımış. şu sıfata bak şunların bu kertenkelelere veriyorlar şahinleri sonuçları böyle oluyor. en ağır cezayı alması gereken mahluklardır.
 • bu ehliyetsiz barzolar yüzünden 2 kişi hayatını kaybetmiş ve insanlar twitterda siyasileri etiketleyerek adalet arıyor. başka türlü adaletin olmayacağını herkes farkında.

  ülkenin geldiği durum budur.
 • bu tiplerin hepsinin birbirlerine benzemesi bir tek benim mi dikkatimi çekiyor acaba...
  sadece görüntüleri değil, müzik zevkleri, davranışları, konuşmaları ve genel tutumları hep aynı gibi geliyor.
  proje gibiler.

  yukarıda kalmalı bu başlık.

  editleme gereği duydum.
  bir sürü mesaj geldi, hepsinde kürt vurgusu yapılmış ve benim de öyle düşündüğümü sanar gibi yazmışlar.
  katılmadığımı ve bu görüşü sığ bulduğumu belirtmek istedim.
  ben bu tipleri diyarbakır'da da gördüm, çorum'da da. birbiriyle alakasız bir sürü yerde karşılaştım.
  velhasıl, bir nesilden bahsettim, etnik kökenden değil. saygılarımla.
 • etiketlediği siyasilerin, mafyaların kılını kıpırdatmayacağı hadise. ancak o nefret ettiğiniz ekşiciler bu konuyu gündeme taşıyabilir ve suçluların yargılanmasını sağlar.
 • tik tok türü canlı tipi.
  medeniyet zararlısı...
  bunları yok edecek sinek ilacı henüz bulunmadı ama bulan bilim adamı nobeli alacaktır.
 • 1 kişi de değil 2 kişiyi öldürmüş bu kekolar ve serbestler, bu tiplerin başlarına bela olmalarından mı korkuyorlar? allah belasını versin bu cahil insanların, kendilerini bi şey sanıp canlı yayın açmışlar.
 • sevdiklerinin bunlar yüzünden yok yere öldüğünü düşünsene kafayı yersin. direksiyonda bulunan kımıl zararlısı taksirle ölüme sebebiyet vermekten 2 yıldan 15 yıla kadar yargılanıp cüzi miktarda ceza alacak ve tabi ki tutuksuz yargılanacaktır. mahkeme sonucu ne olursa olsun en fazla birkaç yıl sonra kaldığı yerden devam etmesinin önünde hiçbir engel yok.

  bu ülkenin terör sorunundan bile daha büyük asayiş ve adalet sorunu vardır. bu ülkenin polis teşkilatı da adli organları da bu barzoları durdurmaya yetmiyor. yanlış suçu önlemede başlıyor sonrasında büyüyerek devam ediyor.

  bu ülkenin kanunları işini yapmak isteyen polisleri, savcıları, hakimleri ezer geçer ama bu barzoları öyle bir korur ki aklınız şaşar.
 • yukarıda yazarın da söylediği gibi adliye yolu çok boktan zaten bu gidişle her bireyin kişisel olarak adalete ihtiyacı duyduğunda anlayacak ne saçma işleyişte olduğumuzu.