• ogrenciyken haftaicleri yaptigim spordu bu. simdi bakkala bile taksiyle gidiyorum.
    saka saka, hala aylik akbil.
  • özellikle iş çıkış saatlerinde trafiğin gırla olduğundan "2 lira" değil de; "minibüsle 20 dk da gideceğime 30 dk da yürürürüm" gibi düşünülüp; yapılması mantıksız olmayan spor.
  • hızlı adımlarla 45 dakika kaybedip 2 lira kazanmanızı sağlar kalori yakmış olursunuz, tabi sizin için 45 dakika 2 liradan daha değerli veya kalori harcamamak gibi derdiniz olmayabilir.
  • istanbul'da çalışırken fırsatım varsa hep yaptığım şeydi.

tavsiye ederim, minibüs caddesinin iğrenç trafiği, dolmuşların manyaklıkları, dolmuşların sıcakta leş gibi kokması gibi dertleriniz hiç olmuyor. takıyordum müziğimi pıt pıt varıyordum işe. sporunu falan salladım ruh sağlığı için gerekli bence.
  • daha da enayi versiyonu ise, koşu bandında 5 km yürüyenler. birde üstüne para vermek cabası
  • bunu her yapana cimri demek ahmaklıktır. kafanızı kumdan çıkarın. etrafta neler oluyor görün. herkes harcayacak baba parası bulamıyor.
  • konu 2 lira değildir. amına kodumun minibüsü kalkmak bilmez, içerisi tıklım tıklım olur. bir de en köşedeysen sıçtın. sikerim minibüsü de otobüsü de. iki yıldır kullanmıyorum, her yere yürüyerek gidiyorum. eskişehir dediğin yer ufacık zaten. *
  • "her gün 2+2, 4 lira, bir ayda 25 günden 100 lira, iyi para" gibi görünen eylem. bir de 4,5 la 50 yi çarp, bursa'dan ankara'ya 100 liraya yürümüş oluyorsun.
hesabın var mı? giriş yap