şükela:  tümü | bugün
  • adı; avrupa fatihi galatasaray'dır. üstelik rakip real madrid bir maçın neredeyse tamamını 10 kişi oynamıştır. 0-0 giden maçın 26. dakikasında ramos kırmızı kart görür ve olaylar gelişir; 4-1. ilk maçı ise galatasarayımız kendi sahasında malesef 6-1 kaybetmiştir. teşekkürler galatasaray.
  • neyse ki uefa'dan ceza alıp gelecek sene avrupa kupalarına katılamayacak olan takımdır.
  • yediği gollerle ronaldo'nun yılın futbolcusu seçilmesini sağlamış takımdır.
  • kendi evinde 6 tane yiyerek güzel bir anıya imza atmış takımdır.
  • aynı yıl kendi evinde real madrid ve juventus'u yenmiş takımdır
  • bir maçta 8 gol yiyen takımdan 5 lig, 1 uefa, 1 süper kupa fazlalığı olup, hala o takımın bulunduğu ligde lider olan takımdır.

not: diğer sarışın
  • östursunds karşısında bu kara lekeyi telafi edecek bir futbol oynasa da elenmekten kurtulamamıştır.
  • köy takımına 4 - 0 rovansında 5 - 0 yenilen canım takımım fenerbahçe değildir.
    bi takıma laf ederken kendimizi de düşünelim değil mi.
  • matematiksel olarak ortalama 5 gol yemiş takimdir.
  • ben bayern'den de aynı bu tarifeyi bekliyordum ama rölantiye aldılar, saldılar kartal'ı. ben bir gs'li olarak bunları sizden önce yaşadım.

real madrid, bayern munich ve barcelona.

bu 3 takım bizim herhangi takımlarımızından biriyle, bizim en formda halimizle eşleşse bile, bu eşleşmenin hakkı içerde 4-5, dışarda 5-6'dır. yok görüyoruz, yapacak pek fazla şeyimiz yok. bunları senelerce gördük. önemli olan neyin yanlış yapıldığını çözerek en azından biraz daha başabaş bir futbol oynayabilmek.

elen, yenil, fark ye ama top oyna o zaman kimse sana bir şey demez. ne rakip taraftar ne kendi taraftarın.