şükela:  tümü | bugün
 • şam şebeği'nin son icraatı.
  iran ve hizbullah'ın desteği ile suriye'yi kan gölüne çeviren esad çetesi, umarım devrim sonrası bu yaptıklarının hesabını bir bir verir.
 • malum sözde insan hakları savunucuları tarafından sessizlikle karşılanan katliam.
  myanmarda da aynı sessizliği görmek mümkün. mesele katliama maruz kalanların müslüman olması. tam tersi olduğunda sosyal medya ve sözlük şöyle bir sallaniyor.
  zulüm nereden gelirse gelsin karşısındayız diyemeyen insan hakları savunucularına kaldı dünya. ölene bakıyor müslümansa neredeyse bir oh çekmediği kalıyor.
 • her katliam gibi insanlık suçudur. bu haberi yok sayanlar da, bu da mı gol değil diye skor hanesine yazarak değerlendirenler de o suça katılır. birbirinizden farkınız yok, esad ile öso'nun farkının olmadığı gibi.
 • yaşına girmemiş bir bebeğin annesi ve diğer kardeşleriyle birlikte katledildiğini gördüğümüz katliam.

  emperyalizm kişiye egosunu güçlendir kendinden başkasını düşünme derken biz buna karşı korunan "vicdan" denilen kalelerin var olduğunu söyler ve insan varsa umut vardı her zaman.
  hep beraber itiraf edelim mi? vicdanlarımızı da köle olarak sattık emperyalizme diyelim mi? onların ağladığına ağlıyoruz onların güldüğüne gülüyoruz.
  normal şartlarda bu başlığın yıkılması lazımdı da.
 • dünyada yankı bulmayacaktır tabii ki.
 • kadin cocuk demeden herkesi öldürten esed serefsizinin belasini bulmasi icin bir kere daha dua ettiğim katliamdir.

  kesinlikle savunmuyorum ama amerikadaki üç beş kisinin ölmesi kadar ses getirmemistir ne yazik ki. bazi (gercekten takdir edilesi) hayvanseverlerin, escinsellerin haklarini savunanların vs. samimi olmasi icin bana göre bu katliam için de vicdanlarinin sizlamasi ve birseyler söylemesi gerekmektedir. diger türlü masum insanlar ölürkenki bananeciliği gördügümde bu insanlarin samimiyetine inanmiyorum.

  zöge: neyin kafasındasınız? insanlari gerçek samimiyete ve vicdana davet etmek cok eski yüzyillarda kalmis anlasilan.
 • bazı orospu çocukları tarafından masum insanlara yapılmış katliamdır.
 • yıl 2013 sadece müslüman ülkeler de savaş katliam var.kanser e çare aramak varken sen benden daha müslümansın savaşı veren insanların savaşı.lanet olsun.fotoğraflar gerçek mi diye internette haber ararken buldum kendimi geldiğim noktaya bak banada lanet olsun.olay gerçek değilse bile bir zaman çekilmiş gerçek.o onu öldürsün, o intikamla diğerini katletsin.birileri para kazansın diye oyuna gelen müslümanlar ,aptallık içinde bahanemiz bu.
  ben bu katliamları yapanlarla aynı takımda olmamak adına, varsa bir cehennem o cehennem de yanmayı kabul ediyorum.bir tanrı var ve o müslümanların tanrısı olamaz bende bu durumda müslüman değilim.
 • bu müslümanlar iyi ki doğum kontrol yapmıyor. işleri güçleri birbirlerine saldırmak, öldürmek, tecavüz etmek. doğum kontrol yapsalar soyları tükenirdi.
 • şu entry'i girmiş adam tarafından bahsedilen, kimin yaptığı henüz belli olmayan katliam.

  hadi göster kanıtını.