şükela:  tümü | bugün
 • ayni zamanda cumhurbaskani adayi da olan milletvekilidir. malvarligi bilgilerine baktiginizda milletvekili olmadan evvel(2002) sadece 200 bin tl lik bir adet tarla ve bir adet arsasi varmis. milletvekili olduktan sonra 2 milyon 6 bin türk lirasi karsiligi malvarligi elde edebilmistir.

  bu milletvekili muharrem ince'dir. bence bu konu üzerinde iyi düsünülmelidir.

  2002'ye kadar 200 bin liralik malvarligi yapabilmisken ne oldu da 2 milyon daha elde edebildin? ne degisti? bu da bize gösteriyor ki, cumhurbaskani olsa, önümüzdeki 10 yil icerisinde bu rakam 200 milyon olabilir. ihtimal cok yüksek..
 • muharrem ince'nin en hafif tabirle, ne kadar 'saf' bir adam olduğunu gösterir. akp'li milletvekillerini bırak, 15 temmuz'da kamyonla şov yapan kadın bile bundan daha fazla para kaldırmıştır.
 • babası öldükten sonra kalan mirasla elde etmiştir.
 • 16 sene boyunca bana milletvekili maaşı verin 16 senede 10 milyon yaparım o parayı. bu kadar birikim yapılması demek illaki hırsızlık demek değildir.
  gayet normal bir milletvekilidir.
 • aktroller gerçekten gerizekalı.cumhurbaşkanı 2002'den beri donunuza kadar soydu sizi.ona hesap sorun yemiyor dimi.resmen cumhurbaşkanının geyşaları,kumalarısınız...
 • hiç boşuna debelenmeyin. solcu adama anarşist dersin, terorist dersin, dinsiz dersin, alkolik dersin.
  ama hırsız diyemezsin. dünya tarihinde hırsız solcu yoktur.
 • benim babamın da 2002 yılında 30.000 tl'ye aldığı 1,5 dönüm arsa şu anda 1,5 milyon, 2003'te 40.000 tl'ye aldığı bağcılar'daki dairesi de 500.000 tl. bir tane de arabası var. kendisi memur ve başka da bir malı mülkü yok. 30 yıllık memuriyetinin son 15 yılında bir tane bile taşınmaz alamadı (akp iktidarında). ama kağıt üzerinde milyoner.

  bu malları satsa zaten ıstanbul'da en fazla 3 çocuğuna birer adet 2+1 daire satın alabiliyor. o da tıkış tıkış 15 katlı sitelerden. yani 4 katlı havuzlu deniz manzaralı siteleri falan kast etmiyorum.

  onun için 50+ yaşındaki bir adam için 2 milyon tl hiçbir şey değil.
 • 2 milyon 206 bin midyesi olan adam.
 • kesinlikle incelenmesi gerekendir, özellikle cumhurbaşkanı adayı olması konusuyla daha da üstüne düşülmelidir.

  bu inceleme ayrıca geçmişe yönelik tüm siyasilere yapılmalıdır hatta siyasilerin yakınlarına ve akrabalarına da uygulanmalıdır. siyasetten başka uğraşı olmayıp sonradan kendisi ve yakınlarına kat trilyonlar kazandıran, han-hamam aldıran, ticaret ve gemi filolarıyla donatan, toprak zengini yapan kişilerde bulunup incelenmeli ve mak varlıklarına el koyulmalıdır.

  muharrem ince ile siyasette temiz bir dönem başlatılabilir. geçmişe yönelik ağır cezalar ile bu tarz suçların önüne geçilebilir.

  sırf bu nedenle muharrem ince de dahil gelmiş geçmiş tüm siyasetçilerin mal varlıkları ve yakınlarının mal varlıkları son kuruşuna kadar incelenip, gerçek sahiplerine teslim edilmelidir. anladığım kadarıyla başlığı açan arkadaş ''muharrem ince'' ile ilgili şüphe oluşturma peşinde fakat istemeden de olsa doğru bir algı yarattı.

  bende bu troll arkadaştan güç alarak ve onun yaydığı fikir dahilinde siyasete karışmış herkesin ve yakınlarının mal varlığının sonuna kadar araştırılmasını destekliyorum.
 • aga 18 yılda mal varlığını 10 a katlamak çok da zor bişey değil. sen önce akpli belediye başkanlarının milyonluk dairelerinden bahset. en barizi gemiciklerden bahset. bu arada solculardan dünya tarihinde hırsız çıkmamıştır diyen arkadaş çok pis cahilsin bil istedim.