şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen yoğun talep üzerine (1 nisan biletleri 1 haftada tükendi) 2 nisan tarihine yeniden düzenlenen konser organizasyonu.
  • biletlerin saatler içinde tükendiği, zorlu center psm'de gerçekleşecek olan son iki biletini benim kaptığım konser. heyecanla bekliyoruz.
  • 1 ve 2 nisan tüm kategorilerde biletler tükenmiş. böyle işin amk pirana gibi saldırmışlar!
  • bu konser için 2 adet bilet aramaktayım, mesaj atabilirsiniz.
  • 2 adet biletini aradığım konser.
  • turkiye'de olmadigim icin bele vaziyyetin içine soxdugum konser.
  • bir adet biletimi aldigim fiyata satmak istiyorum gidemeyecegimden oturu. ılgilenenler yesillendirebilir
  • bugun kendisini aksam 8'de zorluda psm'de gorecegimiz konserdir ama artik kadin 928102. kez "lost on you"u soylicegi icin o sinirle mikrofonu firlatmasindan korkuyorum.

bu aksam son bir kez de bana bikmadan soyle lutfen laura!
  • 12 yaşında selena gomez hayranı kızımla gittiğimiz, ilk canlı izlediği konser.3 yada 4. şarkıydı bana dönüp "ben ilk başlarda playback yapıyor zannettim canlı söylüyormuş şaşırdım" dedi.

gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız çok güzel bir performanstı.
  • şöyle bir son an taraması yapayım dedim. dilerim tanrıdan ki biletleri önceden kapatıp 600 lira, 900 lira falan isteyen manyakların ellerinde patlar o biletler. hatta satar kar ederim diyen herkesin elinde patlasın. gidemeyenler hariç elbette.