şükela:  tümü | bugün
35 entry daha
 • beni çok sev denen rezil şarkiyi yaptiktan sonra ben olsan ben de kaçıp giderdim zaten.

  normal yani.
 • (bkz: ananı da al git) vol.2 loading...
  olur mu olur...melten cumbula bile laf sokan tarkanı ıska geçmez...
 • tarkanın varacağı nokta yerli ricky martin olmaktır. o zaman rahata erer.
 • bir zamanlar gittin amerika'lara ama tutmayınca geri döndün artık sıranı devrettin sıra aleyna tilki'de otur oturduğun yere şükret.
 • tarkan'ı severim, sayarım ama bu paylaşımı ile iki kelime etmeden tutamayacağım kendimi.

  sanki adamı tutan var amk. sanki hapis hayatı yaşıyor. para var, pul var, zaman var, sağlık var, her bok var amk. siktir git nereye gidiyorsan. sende böyle diyorsan, biz direk ölelim

  kimse bana zamanı yok çalışıyor felan demesin. siktin senenin başında bir albüm çıkarıyor, bir albüme 6 sene çalıştım diyorlar, yani şunu demek istiyorlar "benim konserime felan bok gibi para veriyorsunuz ama valla çalıştım ben, hakkettim". samimiyetsizlik, resmen yalancılık. şimdi 6 sene diyorsun ama zamanında 6 aya bir albüm çıkartıyordun, hemde daha kaliteli hemde çok daha az teknoloji ile. yalanci piç demediğimize dua edin amk
 • zaten bi 15 yıl kadar önce ben dünya starı olucam ayağına pılısını pırtısını toplayıp new yorka giden bu değil miydi zaten?

  herif 2 yılda bir geliyor, albüm çıkarıp konser verip vurgunu vurup kaçıyor, hala “gidesi var”. haspam.
 • atom fiziğine de mega starlığa da lanet olsun, karıyı boşayıp bir adaya yerleşicem amk tadı aldım bu mesajdan. kariyeri bitirip komple gitmekten bahsediyor sanki. gitsin tabi, yerinde olsam dudu albümünü çıkardığım an emekliliğimi ilan eder, ertesi gün tropik adalarda çukulata renkli hatunların götünden kokain çekiyor olurdum.

  o değil gece gece benim de kafama tropik ada soktu herif. internette beyaz kumlu plajları olan en yakın ve ucuz adalara bakmaya başladım. bakarken de şaşırdım kaldım. lan, maldivler lüks tatil mekanı değil miydi? ben mi yanlış biliyorum. otel siteleri beni yemiyorsa bodrum'dan, yunanistan'dan filan ucuza geliyor.

  120 metre kare iki kişilik havuzlu jakuzili villa 7 gün 8 gece 2000 lira civarında. hani şu havuzun içinden çıkıp bir adım atınca okyanusa ulaştığınız tipte villalardan. uçak biletleri de 1500 tl'den başlıyor. yanıma bir kişi bulsam kelle başı 2500 lira civarına geliyor. kesin bir şeyleri yanlış hesaplıyorum ama du bakalım.
 • tarkan ile biz fakirler arasındaki farkı gösteren durum. tarkan alıp başını gitmek isterse gider. biz, başını almakla kalırız!
5 entry daha