şükela:  tümü | bugün
34 entry daha
  • beni çok sev denen rezil şarkiyi yaptiktan sonra ben olsan ben de kaçıp giderdim zaten.

normal yani.
  • o gelin-damat çıkış şarkısından sonra geç bile kalmış.
  • (bkz: ananı da al git) vol.2 loading...
    olur mu olur...melten cumbula bile laf sokan tarkanı ıska geçmez...
  • adam işte şiir filan yazmış. ne duyar kastınız be!

benim de çok feci gidesim var. duygulara tercüman olmuştur.
  • tarkanın varacağı nokta yerli ricky martin olmaktır. o zaman rahata erer.
  • bir zamanlar gittin amerika'lara ama tutmayınca geri döndün artık sıranı devrettin sıra aleyna tilki'de otur oturduğun yere şükret.
  • tarkan'ı severim, sayarım ama bu paylaşımı ile iki kelime etmeden tutamayacağım kendimi.

sanki adamı tutan var amk. sanki hapis hayatı yaşıyor. para var, pul var, zaman var, sağlık var, her bok var amk. siktir git nereye gidiyorsan. sende böyle diyorsan, biz direk ölelim

kimse bana zamanı yok çalışıyor felan demesin. siktin senenin başında bir albüm çıkarıyor, bir albüme 6 sene çalıştım diyorlar, yani şunu demek istiyorlar "benim konserime felan bok gibi para veriyorsunuz ama valla çalıştım ben, hakkettim". samimiyetsizlik, resmen yalancılık. şimdi 6 sene diyorsun ama zamanında 6 aya bir albüm çıkartıyordun, hemde daha kaliteli hemde çok daha az teknoloji ile. yalanci piç demediğimize dua edin amk
  • zaten bi 15 yıl kadar önce ben dünya starı olucam ayağına pılısını pırtısını toplayıp new yorka giden bu değil miydi zaten?

herif 2 yılda bir geliyor, albüm çıkarıp konser verip vurgunu vurup kaçıyor, hala “gidesi var”. haspam.
8 entry daha