• türk askerinin libya'da görev yapmasına ilişkin tezkere türkiye büyük millet meclisi'nde (tbmm) kabul edildi. tezkere, 184 ret oyuna karşı 325 kabul oyuyla geçti.
  • tek temennim 2020’de şehit vermemektir.

tanım: 184 ret oya karşı 325 oyla meclisten geçen tezkere.

edit: yazım hatası
  • suriye ile kıyaslarsak milyon kere daha doğru bir adım.
  • dolar altin vs ne varsa alin, yatirim tavsiyesidir.
  • konunun uzmanlarından aklı başında, bilgi içerikli, siyasi propagandadan arındırılmış(müspet ya da menfi anlamda), kaliteli bilgi beklediğim olay.
  • en az kore'ye gitmemiz kadar saçma bir durum. emperyalizm nereye sürüklerse oraya gidiyoruz.

mesaj kutumdaki akp çocuklarının cnnturk ve ntv'den edindiği bilgilerle bana dış siyaset öğretmeye çalışması çok komik. masa başı aktrollük çok rahat ama kendilerini libya çöllerinde göğüs göğüse çarpışmaya davet ediyorum. yemedi di mi? yemez. sende o göt olsa o işi yapmazsın zaten.
  • akp ve mhp ye oy vermiş vatandaşlarımızın çocukları yollanırsa en azından bu durumdan sorumlu olmayan ailelerin çocukları bir gürühün yanlış kararları ve politikaları sonucu ölmüş olmayacaktır.
  • yine saçma sapan bir karara imza atılmıştır.

hiç kimse akdenizde güç kazanmayalım demiyor. demiyor da sen neden gidip kimsenin tanımadığı umh diye bir saçmalığa kol kanat geriyorsun? ulan arkadaş siz dış politikada ne zaman doğru adamı destekleyeceksiniz? daha suriyenin yükünü atlatamadık ekonomi tepe taklak oldu şimdi bu adamlara mı destek olacağız?

bu işin altından da yine bir müslüman kardeşler zırvası çıkmazsa ne olayım.

edit: bm tarafından tanınıyormuş, arkadaşlar uyardı.
  • koreye asker gönderdikten sonra nato’ya girebildik.. acaba bunun hediyesi ne olacak bize merakla beklemedeyim.
  • tezkereyi saçma bulan ya aptal ya da haindir. tezkere türkiye'nin akdeniz'deki geleceği için hayatidir. suriye politikasını dahi etkileyecek bir gelişmedir. umarım her şey yolunda gider. mehmetçiğin ayağına toz değmesin.
hesabın var mı? giriş yap