• süper lig 16. hafta karşılaşması.

karsılasma saat 19:00'da başlayacak.
  • diagne ve falcao'nun sakatlığını atlatmış olmasına rağmen forvette oğulcan ile başlanması gerektiğini düşündüğüm mücadele.

taylan antalyalı'nın cezalı oluşu ve etebo'nun sakatlığını atlatamaması nedeniyle taylanın yerine luyindama ile başlayıp 3 stoper ile oynanacağını düşünüyorum.

son maçta çok farklı yenilmiş olan antalyaspor hırslı bir şekilde oynayacaktır. kolay bir maç olacağını düşünmüyorum.
  • omar elabdellaoui'nin elinde havai fişek patlaması olayından sonra ben taraftar olarak maça konsantre olamıyorsam, futbolcularımızın da maça pek konsantre çıkacaklarını sanmıyorum. galatasaray takılır yani pek öyle futbol konuşası da gelmiyor insanın. ah be omar canım kardeşim olmasaydı keşke böyle bir şey. umarım iyi olursun sen iyi ol da sikeyim maçını futbolunu.
  • antalyaspor bu sezon deplasmanda hiç maç kazanamamış. galatasaray rahat bir oyunla kazanır muhtemelen.
  • “belki de galatasaray’ı şampiyonluktan ettik” loading..
  • omar'ın yaralanmasının verdiği hüzün içimizde, ne maçın tadı tuzu kaldı ne de yılbaşının, cidden travmatik oldu hem galatasaray camiası hem omar ve sevenleri hem de tüm türk futbolu adına, hele down sendromlu çocuğunu eğlendirmek için böylesi bir talihsizlik yaşaması ekstra yaktı içimizi, ne desek boş bu ortamda.

yeni bir sakatlık kaza bela bir şey olmasın başka bir şey istemediğimiz maç.
  • antalyaspor baya bitik durumda, gs kazanır.
  • omar için kazanacaklar
  • hatay'dan 6 yiyen antalya.ama hatay forvetleri gibi forvet yok.ortasahalar idare edersem3-0 olur
  • maçın hakeminin abdulkadir bitigen olduğu maçtır. malum bir takımın sıkıştığı, oyunu açamadığı ya da son dakikalara berabere veya mağlup girdiği o karanlık anlarda görevini yapıp penaltı ve kırmızı kartlar vererek sonraki maçlarını garantiye alacaktır.
    edith:imla
hesabın var mı? giriş yap