• "kız arkadaşımın dudağına 1 saniyelik bir öpücük kondurmam..." ile başlayan bir rezalet. erken boşalma sorunun var galiba dostum!

rezalet puanım 0.
  • ispanyaya gitmiş havalimanından metroyla şehre gidiyordum daha biner binmez 2 erkek arkamda öpüşmeye başlamıştı.. aklıma bu olay geldi belki sincana bu lazım kültür şoku yaşamalılar..
  • toplu taşımada öpüşmeyi medeniyet zanneden bir çomarın başına gelen olaydır.

uyaran yaşlı adam ve sincanlı delikanlı doğru olanı yapmıştır.
  • faşistin sağcısı da solcusu da aynı boktur dediğim olay. yazara musallat olan çomarların ve yobaz amcanın yaptığına hak vermek mümkün değil. ancak yazar arkadaşın uslubuna bakarsak o da kendine yapılan hareketin sanki 180 derece öbür ucunda duruyormuş gibi geldi.

ne zaman öğreneceğiz acba kendi işimize bakmayı.

rezalet puanım 6/10
  • boş ev ayarlayin sizde yegenim ortalik yerde yapmayiver
  • " son bir haftada buna benzer 3 olay yaşadık "

insanların birbirini öpmesine karşı değilim fakat 1 haftada 3 aynı olay başıma gelse oturur kendimi de sorgularım. acaba dışardan kötü bir görüntü mü veriyoruz diye.

bende eşimi gayet öpüyorum istanbul'da kimse de bulaşmadı yıllardır.
  • ekşi sözlükte ne çok orospu çocuğu yobaz var görmüş olduk.
  • 1 haftada 3-4 kere olmuş, demek ki sürekli metroda öpüşüyorsunuz sevgili arkadaşım.

ben rahatsız olmuyorum olmam da ancak siz de bir zahmet yaşadığınız toplumu azıcık tanıyıp ayak uydurmaya çalışın.

metroda öpüşerek hiç bir şeyi ispatlayamazsın, metroda öpüşerek ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine de çıkaramazsın. düzene isyan edin anarşizmi kendi çapınızda yaşayın ama öpüşmek böyle bir eylem değil.... kendi tadın kaçar, isyan edersin, gelip burada yazarsın bir de işte.
  • (bkz: oysa bir saniyelik öpücüğün içimi ferahlatması gerekiyordu)
  • bokunu çıkarana kadar öpüşmek falan yazıyorlar amk. bakin beyler, dışarda gördüğünüz her dişiye uf şöyle yaparım ederim diyorsunuz. yapamayınca delikanlı oluyorsunuz bi anda başkasına. sana ne ulan ayi? ısterse yer kızı orada sana ne amk? mantıklı bir açıklama yapın şu siktiğimin yerinde ya. hiç mi sevgi görmediniz amk hayatınızda? vallahi yazacak çok şey var ama ne olacağını biliyorum aq.

sakinleşememe editi: orospu çocukları gidin 60 yaşında adama 15 yaşında kız verenlere ötün. delikanliliginiz sayınıza bağlı. kefal gibi dolaşır grup halinde kavga edersiniz. ne büyük orospu çocuğusunuz.
hesabın var mı? giriş yap