şükela:  tümü | bugün
14 entry daha
  • ciddi olarak çok zor maç. 1-0 olsun bizim olsun ama bu defansla gol yeriz gibi. kazanırsak yüzde 80 şampiyonluk gelir.

tahmini skor 2-1
  • şanlı galatasaray’ımızın maçı var.bugün günlerden galatasaray... zirveye 3 puan daha yaklaşıyoruz. https://www.instagram.com/…vp7/?igshid=vltuk8jp84b8
    ayak takımları maçlarını yaptıysa, açılın ligin sahibi geliyor... #hedef23
    onyekuru’nun golü var.
  • 6-1 gs nin kazanacığını düşündüğüm karşılaşma.
  • oraya bir 3 puan daha yazmanızı rica ediciim...

mekanın sahibinin dönüşünün fragmanı olacak bir maç... 3.5 üst oynayanlar, şampiyonluk kutlaması için rezervasyon yapmaya başladı bile...
  • yense bile şampiyon olabileceğini düşünmediğim türkiye'nin en başarılı futbol kulübü.

öncelikle galatasaray'ın çoğu şampiyonluğunu yaşamış biri olarak havada şampiyonluk kokusu alamıyorum.kulübe ile yönetim arasında bir gerginlik var.taraftarın yarısı terimci yarısı yönetimci durumda şu an.bu anlaşmazlıkla şampiyon olması baya zor.ama dediğim gibi en çok şampiyon olan takım bu.çokta büyük konuşmamak gerekir.

not:ksk
  • üsttekiler birbiriyle kırılacak galatasaray’ın en zorlu maçı sivasspor ondan puan çıkarırsak yazın oraya 23.
    fener maçı zaten sonuç belli 1-1.
  • skorun net 3.5 gol üstü biteceği maç olacak.
  • ligin en zayıf takımı kayseri karşısında gs'nin çok rahat kazanması gereken maç. fark olur diyorum.

not: fb
  • kan kokusu alan galatasaray'ın neler yapacağını göreceğimiz maç olacaktır.
  • ciddi ciddi cepte ne varsa ms 1 e girilecek maçtır.
287 entry daha