*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu canavar cinsin savunucuları gelmeden ben bedduamı edeyim. vahşi yaşamın içinde olması gereken böyle bir köpek cinsini insan içine kim soktuysa, kim buna vesile olduysa allah onun bin belasını versin. çoluğu çocuğu gün yüzü görmesin.

  çünkü bu hayvanla timsah arasında, panter, aslan, kaplan arasında hiçbir fark yok. onları eve alıp agucuk gugucuk yapabiliyor muyuz? elbette hayır. peki pitbull'a bu kıyak neden geçiliyor? çünkü kendini gerçekleştirememiş ezikler, ruhunu eğitememiş zavallılar egolarını tatmin için bu katili korkutma ve öldürme aracı olarak kullanıyorlar.

  video

  edit: o kızgınlıkla yanlış açmışım başlığı. çocuk 15 bile değil, 13 yaşında. moderatör arkadaşlara başlığın 13 olarak düzeltilmesi için çağrıda bulunuyorum.
 • bu cinsi kontrolsüz şekilde evlerinde bakan gerizekalılar pitbull cinsiyle birlikte yok edilmeden bu haberler bitmeyecek. koyduğumun hayvanları.
 • ulan acaba paralel bi evrende pitbull -bunlar dünyanın hükümdarı, bizler de evcil hayvan olmuşuz-, "40 adamin 15 yasindaki kiza tecavuzunu gorup de, “insani da sikeyim, besleyenini de” falan gibi bir sey dusunuyor mu?

  dogadaki en vahsi hayvanin, diger hayvanlarin vahsetine kufretmesi falan baya ironik.

  kesinlikle pitbull savunucusu degilim. sadece sizden tiksiniyorum.
 • psikolojik rahatsızlığı olanlar sakın izlemesin dediğimdir.

  bu köpekleri başıboş bırakıp yaralama veya öldürme gibi vakalara sebebiyet verdirenlere kasten yaralama ve yahut kasten öldürmeden dolayı ceza verilmelidir. en azından teşebbüsten dahi ceza verilse yeridir.

  kendimi toparlamam lazım...
 • ''köpekleri nasıl yetiştirirseniz, öyle davranır'' diyen orospu çocukları, duyar kasmaya gelir birazdan. bu it sürülerini, sahipleriyle beraber kırbaç vura vura öldürülmelerinde bir sakınca yok.

  edit: hala eğitim falan diyenler var şaka gibi. bu hayvanlar eğitilmez, bunlar canavar. bunları ne kadar eğitirsen eğit, bir kıvılcım bile yeter gözünün dönmesi için. siktirin gidin golden falan besleyin
 • sırf bu gibi olaylar yüzünde bireysel silahlanmaya sıcak bakıyorum.
  bunları da vuracaksın, sahiplerini de vuracaksın.

  sonra siktir olup polise mi gidersin, evine mi dönersin bilmiyorum.
  hiç de vicdan yapmam, kimse kusura bakmasın.
 • suçlu olan tek bir kişi var ki o da bu hayvanları birer saldırı makinesi gibi yetiştiren insan müsveddesindedir.

  edit: duyar kasan o.c denmiş fakat kişi kendini nasıl bilirse başkasını da öyle bilirmiş. asıl o hayvanı öyle yetiştiren yaratıklar ile tek suçu bu yaratıkların elene düşmek olan zavallı hayvanların öldürülmesini ağzından salya akarak savunan insan müsveddesilerine gereğini yapacaksın.
 • birazdan hayvanseverler gelerek maktülü haksız çıkaracak yorumlarıyla pitbull ve besleyenlerini göğe çıkarırlar.
 • seri katil falan hikaye 2 pitbull al sal birinin üstüne sonra benim minnoşlarım oyun oynuyordu dersin güzel iş bravo. silah ehliyeti gibi ehliyet verilmeli bu hayvanları besleyenlere bu gibi durumlarda cinayet zanlısı olarak yargılanmalı.
 • nesli tükenmesi gereken türlerden biri pitbull diğeri pitbull sevicileri olduğunun kanıtı üzücü olaydır.
  tükenin gidin sik kafalı potansiyel katil sevici orospu çocukları.