şükela:  tümü | bugün
 • cem uzan tarafından açıklanan kongre tarihidir. 2002 olayını tekrar yaşamayız umarım. kaynak

  genç parti vaatleri:
  1. türkiye’nin ikinci büyük borsası diyarbakır’a kurulacak.
  2. 18 yaşın altındaki kimse anne-baba izni olsa bile evlenemeyecek!
  3. nasıl amerika’nın las vegas’ı varsa türkiye’nin de böyle bir turizm merkezi olacak. buraya milyonlarca turist gelecek ve milyarlarca dolar türkiye’ye akacaktır.
  4. kripto para önümüzdeki yılların para birimidir. izmir’de kripto para borsası kurulacaktır. avrupa’da kripto para’nın merkezi izmir olacak.
  5. türkiye’nin yapay zeka merkezleri: eskişehir, tekirdağ ve samsun.
  6. adalet yok! genel af şart. çocuk ve kadın’a karşı işlenen taciz suçlarından mahkum olanlar, cinayet ve cinayete teşebbüs sebebiyle mahkum kimse asla af kapsamında olmayacak.
  7. vatandaşımız zenginliği tadacak. nasıl mı? türkiye soyulmazsa zaten zengin bir ülke!
  8. işsizlik maaşı, emeklilik maaşı ve asgari ücret euro’ya endeksli olacak ve 3 ayda bir otomatik kur ayarlamasından geçecek.
  9. almanya ve fransa ile mevcut olan ekonomik bağlar en üst seviyeye çıkarılacaktır.
  10. türkiye’deki tüm futbol müsabakaları televizyondan şifresiz olarak yayınlanacaktır.
  11. gençlik projesi: türkiye varlık fonu, istanbul borsası’nda halka açılacaktır. 70 milyar euro değerindeki hisselerin %45’i, 18-40 yaş arasındaki tüm gençlerimize bedelsiz olarak verilecektir.
 • bu saatten sonra kim takar yalova kaymakamını modunda geçecek kongredir. yalova'nın bile kaymakamı var ancak bu partiden kimseye hayır yok.

  imar bankası mevzularının nasıl düzmece ve halkı bilerek mağdur etmek için yapıldığını bilmeme rağmen bu saatten sonra bu parti bir şekilde meclise girerse duracağı yer bellidir: akp'nin yanı.

  büdüt: 200 kişinin izlediği "büyük" kongredir. youtube canlı yayını
 • keşke shakira'yı getirtip pringles dağıtsalar.
 • cem uzan'in canli yayinda vaatlerini anlatmasiyla devam etmektedir. goruntulu arama ile fransa'dan baglaniyormus.
  isin ilginc tarafi durduk yerde kendisini hatirlatmak istemesidir. ara sira turkiye'ye donecegim diye konusuyordu yakindir kokusu cikar .

  https://www.youtube.com/…h4z2xlwzm&feature=emb_logo
 • gözlerin çiftlikbank tosununu ve fadıl reisi aradığı kongre bu kongreye onlar yakışırdı.
 • arada alkış sesleri gelen online kongredir. gerçekten karşıda birileri mi var yoksa efekt mi kullanıyorlar anlayamadım.*
 • 5. dakikadan sonra şifreliye dönmesini beklediğim kongre (bkz: cine5)
 • cem uzan konuşurken aralara soundboard'la alkış sesi koyulan mega prodüksiyon.
 • çekmiş yine beyaz gömleği cem reis. reis seni unutursak yüreğimiz kurusun, akpartinin yüzde 34 oy ile meclisin yüzde 66 sını ele geçirmesini sağlayan kişisin. ne desek az sana. etkin 18 yıldır devam ediyor ancak devrin geçti be, seni burada yerler gelirsen.
 • şaka maka tavuk döner ayran ile neredeyse barajı geçip, ülke tarihinde kırılma yaratacakken yüzde 1 ile bunu kaçırmış partinin kongresidir.

  eğer o gün barajı geçip meclise girseydi cem uzan, ne mallarına el konulabilirdi ne de bugün bu tür iktidar olabilirdi. sanırım hepimizi tokatlar geçerdi ya da bildiğin asmterdam usulü büyük bir liberal party modunda yöentiliyor olurdu ülke. bildiğin lale devri.