şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sayın meral akşenerin fatih portakal'ın yönettiği liderler foxta programında söylediği cümle.
  kendisi defalarca tekrarladı. partilerimiz ittifak kurdu, bu ittifak milletvekilliği seçimlerinde de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de ittifak kurmuştur dedi.
  ancak kendisine hala aynı soru sorulmaya devam ediliyor. bu akşam söylemiş olduğu bu söz, sanırım herkesi tatmin etmiştir.
  kimileri diyordu ki; meral akşener ikinci turda erdoğan'ı destekleyebilir. ileri görüşlü arkadaşların hepsine bu akşam cevabı vermiştir.
  bu ittifak sağlam temellerin üzerine kuruldu. kimsenin bozmaya gücü yetmez.
 • bazen icimden geciyor ah bir kazansa su ittifak da gorsek ne kadar saglam temeller uzerindeymis...

  tum kesimleri birlestiriyoruz ayagina hdp'ye goz kirparken icerideki eski ulkuculer ne yapacak acaba? chp'deki ulusalcilar gibi kurtcu baskan yardimcilarinin, ermeni yalancisi il baskanlarinin altinda emireri olup "akp de megri megri dedi" edebiyati mi yapacaklar, cok merak ediyorum.
 • ya napacaggdii? bir bahçeli yetiyor artıyor bile.. ikincisine gerek yok.

  ama bu kadinda ince'deki dürüstluk ve açıklık yok. sorulara bam bam bam cevap veriyor ince. bu kadın ise sürekli bir sinsilik yapacakmış gibi geliyor bana.
 • şunu bi anlayın artık bunlar 2. tura kim kalırsa birbirlerini desteklemeye mecburlar. yamuk yapanın siyasi hayatı bitecek. samimiyetleri halk nezdinde kalmayacak. seçmenleri bireysel olarak ne yaparlar herkesi bilemem. destek vermeyenler için ortada tayyibin kazanacağı gerçeği duruyor. bu şartlar altında herkes seçimini yapacak. kimse de gelip ağlamasın sonunda.
 • meral akşener'in samimiyetinden şüphem yok ama tabanına ve oy veren seçmenine bunu açıkca anlatması ikna etmesi lazım...

  sayın akşener burayı okuyorsanız eğer... ki okuduğunuza eminim...

  size kinci tura kalırsanız tam destek verecek bir chp seçmeni varken sizden de bunu parti tabanınıza ve mitinglerinizde seçmeninize anlatarak millet ittifakına tam destek olmalarını söylemenizi istiyorum...

  çünkü ikinci tura ince kalırsa hala kararsız davranan ve sandığa gitmeyecek bir seçmen profiliniz var...

  sizin samimiyetinize inanarak millet ittifakına özellikle ikinci turda tam destek olunmasını bundan sonraki mitinglerde üstüne basarak belirtmenizi rica ediyorum....

  .
 • ben de o zaman meral hanım ikinci tura kalırsa oy veririm kendisine.
  ama lütfen ve lütfen seçmenleri ve sempatizan grubu “ikinci tura meral hanım kalmalı” geyiğini bıraksınlar artık.
 • sadece alkışlanması gereken beyan. ittifak böyle olur. eğer ikinci tura kendisi kalırsa chp'lilerin oyu da onun olacaktır.