şükela:  tümü | bugün
  • evlere artik baskinlar baslamali pilav yapan herkes maklube yapiyor olma ihtimaline karsi tutuklanmali.
    (bkz: paranoya)
  • bu hero tişörtünden gözaltına alınanların olması ülkenin koca bir zaytung olduğunu gösteriyor. hadi bu tişörtün mahkemede giyilmesinin sakıncalı olduğunu anladım. sokakta gezen insan hero yazılı tişört giyse ne olur yahu. bu mudur terör örgütüne üye olmanın delili?
  • gündemi takip etmiyorum diye hava atanlar var. aha böyle olur işte takip etmezsen .
  • çok doğal bir fiiliyat. giyilen tişört normal bir tişört değil artık, terör grubu için bir anlam ifade ediyor. ha, bu tişörtü o terörist meşhur etmesiydi, defacto'da satılan alelade bir tişört olarak devam edecekti hayatına. ancak durum, teröristin de tişörtü provokasyon amaçlı kullanmasıyla; bir giysiden farklı anlam taşıyor artık. 'ihanetin ve terörün safını' işaret ediyor.

emniyetin, adliyede yaşanan mevzubahsi geçen olaydan sonra bu tişörtü giyinme cür'eti bulan insanların tabii olarak terör örgütüyle iltisakının olup olmadığını araştırması elzem bir durum. yoksa o zaman sen de üzerinde p, d, y harfleri olan bir tişört giyin ötekisi f,e,t,u,l,l,a,h harfleri olan tişört giyinsin. ne güzel olay.
  • ya arkadaş tamam tişörtten gözaltına alınması saçmalıkta, hala mı anlayamadın nerede yaşadığını durumların ne içinde olduğunu, o giydiğin tişörtün en son kim tarafından giyildiğini de hesapta haberin yok.

kimse kusura bakmasında inanmıyorum, bildiğin bir cemaat projesi olarak dağ gibi büyüyor bu hero tişört olayı. planlı bir organizasyon yoksa bu kadar "bilmiyordum,haberim yoktu,uyumlu olsun diye giydik" gibi salağa yatma olamaz.
  • muhteşem bir ülkede yaşadığımıza işarettir.

http://www.haberturk.com/…siteli-ogrenci-gozaltinda

fetöyle kucak kucağa oturup, kandirildik diyip pacayi kurtaranlar en buyuk anti-feto mucahiti gibi takilirken, bu olaylardan hic bir haberi olmayan, sucu sadece defacto magazasindan tisort almak olan gencler gozaltina aliniyor.