• mega holdings üyesi yapmak istiyordur

edit: başlık sahibi kaçmış
  • erkekse pozisyon peşindedir, kadınsa gol.
    her halükarda size girer.
  • çok yakın olduğum bir arkadaşımın kendisine bir erkek arkadaş bulması sonucu dört yıl boyunca görüşmedik. dört yılın sonunda, erkek arkadaşını artık sevmediğini düşündüğü için beni aradı ve bende ya nolcak diyip konuşmaya, dinlemeye başladım ve sorunlarına çözüm bulmasına yardım ettim. sonra yine çok yakın bir şekilde takıldık, ardından iki yıl geçti yeni birisi ile tanıştı, nişanlandı. tahmin edin ne oldu? kısacası yine yazsa yine sorunu olsa yine yardım ederim ama artık eskisi gibi yakın olur muyum, hayır
  • canlı lazımdır canlı.
  • askerlik arkadaşım mesaj atmıştı geçen. lan yoksa..
  • hiç başıma gelmeyen hede. ilişkimi kesince tam kesiyorum, ne kimse bana yazıyor ne ben kimseye yazıyorum.

böyle de boktan bir sosyal hayatım vardır. *
  • düğününe çağıracaktır
  • 10 yildir (lise bittiginden beri) gorusulmeyen arkadasin "iyi bayramlar" mesaji atmasi diyerek arttiriyorum.
  • genelde başıma gelendir. ayyyy canımmmm napıyorsuun çooook özledim felan diye mesaj atar. sonra muhakkak görüşelim kuzuuummmm der. ben de he he tabi abi ayarlarız derim ve kesinlikle buluşmam. iki yıldır yüz yüze olmasa da mesajla bile görüşmediysem biriyle zaten o kadar önemli biri değildir benim için. karşı taraf için de bu böyledir. işi düşmüştür, evlenip evlenmediğinizi merak etmiştir, kendi evlendiyse hayatını anlatıp hava atacaktır falan filan. bunlar dışında nasıl olduğunuzu sormak için aramamıştır kesinlikle. şu olayı da anlatıverem de içimde kalmasın gari. doğum günümü sosyal medya vs.den görmeden de hatırlayabilen 6 arkadaşım var daha doğrusu vardı. bu 6 kişiden bir tanesi 2 yıl önce evlendi. o günden beri kutlamıyor. geçenlerde kendi doğum günüydü mesaj attım ama alttan alta da lafımı soktum. kocayı buldun doğum günümü kutlamayı unuttun dedim. bana demez mi aaayyyy ashildrcim ben kendi doğum günümü bile hatırlamıyorum ki. ulan gerizeka zaten kendi doğum gününü hatırlaman gerekmiyor başkalarının senin doğum gününü hatırlaması gerekiyor. neyse he he dedim geçtim. öyle işte o kadar.
  • düğün davetiyesi gönderiyordur.
hesabın var mı? giriş yap