şükela:  tümü | bugün
  • volvo s80 1999-2000-2001 modelleri güzel gibi..

yedek parça pahallı olabilir ama 20k altına aldığınız arabada kendinizi güvende hissedersiniz en azından.

edit: yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. otomatik vites olmasını istediğimiz zaman sanırım imkansız gibi bir şey bu fiyatlara araba almak.

devam edit: sevgili dalga geçen arkadaşlar,

çok yaratıcı, çok komiksiniz gerçekten.

paramı gidip bmw mercedes alarak bitirmem salaklık olur. bu arabalara binebilmek için 10k üzeri maaşlı olmak lazım. kaldı ki arabaya yatırım yapmak çok saçma geliyor bana. benim amacım sadece getirip götürmesi. 150k verip bmw alıp keko gibi gezeceğime, 50k daha koyar uygun bir yerden ev alırım. en azından evim olur bi tane.
  • dün bunu aldım. çok memnunum. tavsiye ederim..
  • babamın 15 yıldır kullandığı 88 model 4 vites 1.6 şahin. emektar kardeşim bizi bir kere bile yolda bırakmadı.

babam geçenlerde satmaya karar vermiş, internete koymuş. 1 gün içinde birkaç kişi aramış, birisiyle anlaşmış bile. sonra satmaya kıyamamış. kılıflarını değiştirecem, yeni lastikler alacam, arka pencereye baktırmam lazımdı falan diyordu en son. satacam derken daha da bağlanmış sanırım. benden çok seviyor arabayı.
  • ticari düşünülüyorsa bunu bi düşünün derim...
  • kardeş vereceğin 20000 'e yazık. akbilini fulle , şehir dışınada otostop, raylı sistem, otobüs , çok elzemse kiralık araba kullan. emin ol ki 20bin lira verip alacağın arabada vergi , benzin ve tamirat masrafların başını ağrıtır.
  • sanırım sözlüğün geneli saraylarda büyüyüp mercedes s serileriyle gezintiye çıkmış 20.000 liraya kadar çok güzel albea, palio, clio vb. araçlar bulunabilir.
  • 106 quik silver alabilirsiniz temiz denk gelirse hem yanlarsınız kötü mü?
  • fb'de ikinci el oto pazari aratilarak epey bir kaynaga ulasilabilir. 20.000 tl'ye kadar arac ariyorum deyin, bir dolu insan teklif yapacaktir.

ama imkan var ise 3-5 bin daha eklenip, 2005-2007 model temiz bir megane alinabilir.

gercekci olalim, isimiz gucumuz yok ya:
    https://www.facebook.com/…ty=available&query=megane
  • sonundaki küfür olmayaydı daha iyiydi bence gayet makul bir seçimdir. yakın bir fiyata birkaç yıl kullanılıp elden çıkarılabilir.
  • avensis alınır o paraya.