şükela:  tümü | bugün
  • 6 ekim 2016 tarihli süper loto çekiliş sonuçları. istanbul üsküdar'a çıkmış.

geçen haftanın sonuçlarıysa 37 38 39 42 43 47 şeklindeydi. istanbul kadıköy'e çıkmış.

20 21 22 23 34 42
    37 38 39 42 43 47

böyle bir olasılık yok. bu işleri kim yapıyor ve milleti kandırıyorsa çoluğundan çocuğundan çıksın.

bu oyunları elinde tutan cemaatçiler midir, tarikatçılar mıdır? bu paralar himmet olarak mı dağıtılıyor. yoksa mit operasyonları için kaynak mı yaratılıyor?

o çekilişleri canlı yayınlamadığınız sürece şaibelisiniz.
  • artık kimsenin oynamaması gereken şans oyunudur. milli piyangoya olan güven noter huzurunda yayınlanmaması kararından sonra bende bitmiştir. eski müdavim olarak seneler önce bıraktım ve bu pis çarkı döndürmemek için bana göre oynamamak, oynatmamak gerekir. ek olarak chp'nin milli piyango araştırılsın teklifi de mecliste reddedilmiştir.
  • 20 21 22 23 24 25 ile 7 11 26 31 39 44 sayılarının çıkma olasılığı birebir aynıdır
  • belirli sayıda top olan bir yerden belli sayıda top çekiyorsanız sırasıyla değil ama rastgele şekilde

6-1-2-4-3-5
    ve
    18-2-8-9-26-34 gelme olasılıkları aynıdır. ha bu çekilişlerin ayarlanıp ayarlanmadığı anlamına gelmez tabi ki. ben sadece yazar arkadaş böyle bir olasılık yok dediği için şey ettim. aslında olasılık dediğimiz şey tam da bu.
  • olasılık dahisi (!) insanlar tarafından normal karşılanan sayı dizini. herkes sizin kadar biliyor bu numaranın çıkma olasılığının diğerleriyle aynı olmasını. sıkıntı daima bu numaraları tutturan insanlar olması ve genellikle belli başlı bölgelere çıkması.

oynamayın, oynatmayın. bariz şaibelidir milli piyango oyunları. özellikle süper loto. üç kuruşunuz bile gitmesin bu haramcılara ( haramcılar dememdeki maksat; bu adamlar normalde kumarı haram olarak görürler, fakat haramın içinde daha da büyük haram işlemekten çekinmezler. ne de olsa en büyük din para! )
  • mpi özelleşince çekilişin algoritması da düzelir. çok da şaaapmamak lazım.*
  • yanlı bir çekiliş sonucudur.
  • çoğu insan makineden oynadığı için mümkündür dicem ama ardından bir gülme geliyor.
  • sayısal lotoda ardışık 4 sayının çıkma ihtimaliyle, ardışık olmayan sayıların çıkma ihtimali aynı değildir. hele ki, ilk hafta 3+2 ardışık sayı, sonraki hafta da 4 ardışık sayı çıkma ihtimali çok ama çok küçüktür.