şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 6.20 ile güne merhaba diyecektir.(bkz: moody’s kredi notu düşürülmesi)
  • 6.13 ile röpteşambırını giyecektir. bu ne amk?
  • 17 ağustos kurunu 4h kapanışta bolinger medyanına göre 6.02'nin hemen altında 6.0175'ten kapattı. teknik aşağı yönü gösterse de yeni haftaya yükselişle başlaması kuvvetli ihtimal. bu bir yatırım tavsiyesi değil, üstelik bu parite teknik meknik dinlemez.
  • bence belediye seçimlerine kadar biraz daha bu seviyede tutmaya çalışacaklar sonra kimse takmaz artık doları.
  • cumartesi sabah 6.20’de ne işi var allasen.

edit: 20 ağustos 2018 tarihi pazartesi gününe denk geliyormuş ve ben bunu farketmemişim. hafta sonu erken kalkmaya ilişkin kelime oyunu şey yapmaya çalışmıştım. entry’i dikkate almayınız lütfen.
  • türkiye sadece yarım gün açık olacağı için hızlı hareketler olabilir öğlene kadar.
    dün akşam gelen çifte not indirim kararları moralleri bozdu mutlaka.
    2013 yılından beri adım adım gelen ekonomik kriz bu sene patladı denebilir.
    tüm suçu abdye atıp kendi sorumluluklarından kurtulmak isteyen siyasetçilere ve şakşakçılarına kanmayın.
  • bizde haftalık yarım iş günü olmasına karşılık global piyasalar açık bu nedenle kurda beklenmeyen fiyatlar beklenir ancak, bankalar alış-satış makasını göz önünde bulundurunca her şekilde kaybettirecektir.
  • rte istifa etmediyse,
    akp erken seçim talep etmediyse,
    adalet sistemi bir anda adil, bağımsız ve tarafsız olmadıysa,
    merkez bankası kimsenin saçmasapan tepkilerinden, dini hassasiyetlerinden etkilenmeden bağımsız karar veremiyorsa,
    ebesinin nikahına kadar yükselir... ytd...
  • türkiye için yarım iş günü günü olan 20 ağustos'ta bırakın kurlar yerinde dursun. kozlarını bayramdan sonra paylaşsınlar. huzurlu bir tatil geçirelim. döndüğümüzde kaldığımız yerden devam ederiz.
  • merkez bankası, bddk ve spk'nın yanında borsanın sadece yarım gün açık olması nedeniyle ciddi anlamda hareket olabilir ve bu da bayram dönüşünde büyük problemleri ortaya çıkartabilir. şuanda yaz sezonu olduğumuz için durum fena değil ancak kışa doğru dış politikadaki yönümüze bir karar vermezsek ciddi problemlerle karşılaşabiliriz.

edit:borsa saatleri