• okuyamayanlar için özet: vestel'den telefon almış.

bu kadar bilgi kafi. vestel'den telefon almak bile başlı başına rezalettir.
  • "kız kardeşimin telefonundaki yan sanayi bataryayı da annemin telefonuna taktım servise gönderdim. dedim hem yan sanayi batarayayı değiştirirler hem anakart arızası belli olan bu dandik cihazı tamir ederler. "

cakal tuketici vesteli avliyor seklinde de baslik acabilirdiniz dedirten olaydir.
  • marka vestel olduğu için şaşırmadım.
    rezalet mi evet rezalet ama beklenen de bir rezalet.
    yazarın espirili tarzını sevdiğim için puanım 6/10.
  • toplu taşımada seyahat ederken bir telefona gözüm takılmıştı. adam ana ekranda uygulama ikonları arasında dolaşırken görüntü öyle bir donuyordu ki sanki telefon can veriyordu. daha sonra galeriye girdi, telefon dile geldi " kapat beni uğraştırma gözünü seveyim ıkınmaktan mosmor oldum" diyordu.
    kendi kendime dedim ki sanırım uydudan ne idüğü belirsiz tv kanallarının birinden almış telefonu, yanında 5lt bal hediyesi ile. daha sonra elini telefonun altından çekince acı gerçekle yüzleştim, "yerli malı yurdun malı herkes birgün kazıklanmalı" sloganı ile üretilen malum telefondu.
    yani bu basiretsizlere para kazandıran herkes biraz da hak ediyor bu muameleyi diye düşünüyorum, piyasada yakın fiyatlarda harika telefonlar varken bu adamlardan "telefonumuzu zorla alacaksınız yoksa yurtdışından gelenlerin vergisini arşa çıkarırız" baskısı altında telefon almak nereden baksan tutarsızlık, nereden baksan ahmakça...
  • bu tip durumlarda hiç yerinizden bile kalkmadan e-devletinize girip tüketici hakem heyetine her şeyi açıkça anlatan bir yazıyla başvurun ve fatura tutarının iadesini isteyin. dosyaya ek olarak servisin verdiği cevapları pdf formatına tek bir sayfa yapıp yükleyin ve arkanıza yaslanın.
  • büyük marka vestel'e güvenen kişinin yaşadığı sıkıntı.

çin'e gidenler bilir. çeşitli telefoncular var, her şeyi hazır vaziyette durur. sen modeli seçersin, senin logonu içine dışına basıp sana yollarlar. sen de türkiye'ye getirdiğin telefonu kendi ürünün olarak satarsın.

vestel marka telefon ne lan?
  • ben de diyorum "bu vestel telefonları kim alıyor".
  • "ves..." i görünce okumayı bıraktım, sonra dayanamadım devam ettim,
    ama
    "vestel gibi dev bir markanın ismine güvenerek aldığım" dan sonrasını okumadım.
hesabın var mı? giriş yap