şükela:  tümü | bugün
  • sekreter in dogdugu gundur
  • (bkz: the two towers) filminin turkiyedeki gosterim tarihi...
  • sabah 6.40 dolaylarında lise ve dengi okullara tatil edilen tarih...
  • kumpasın hareketsiz ayağının (verniyer olmayan) kertik sayısı..
    bi de ben doğduktan sonraki gün.
  • hersene dogumgunu olarak kutladıgımız gundur..*
  • sahane bir insan olan benim doğduğum ve doğarak daha da sahane hale getirdiğim gündür.
    her sene bayram havasında kutlanır ki bu sene de bayrama denk gelerek ne kadar onemli bir gün olduğunu bir kere daha kanıtlamıştır.
  • 2008 yılı güz dönemi hakim ve savcılarının belirlenmesi içiin açılan sınavın yapıldığı tarihdir.
    .
  • şeb-i yeldanın evveli.
  • mehmet akif ersoy' un doğum günü.
  • bugüne anlam katan en mühim olay şüphesiz ki benim doğum günüm olmasıdır. ne kadar tatliyim ki ne kadar tatlı bir günde doğmuşum tam bir yay kadını olarak söylüyorum daha güzel bir tarih olamazdı doğmak için. gerçi gün değil önemli olan. önemli olan benim şu an dünyada olmam. hadi yine iyisiniz eksici picler dua edin ki benim gibi güzel bi yazar var aranızda. görsel şölen olarak her daim hazırım :)

iki sene sonra yeniden doğum günü evet bu sene de ölmedim. henüz yaşları 9 olan çocukların büyük özen göstererek sürprizler hazırlayıp kutladilar. her ne kadar bu doğum günüm eskiden olduğu gibi mutlu etmese de yüzümde gülümsemeye sebep olan cocuklarim var benim onların mutluluğunu onemsedigim gibi onlarda benim mutlulugumu onemsiyor bu çok güzel bir duygu , mesleğimi çok seviyorum doğum günüm kutlu olsun.