şükela:  tümü | bugün
  • hükumetin yerinde olsam ve bu adamı izlesem istifa ederim net.
  • hardcore giriş yapmıştır. severek sayarak dinliyoruz, mehmet şimşek'in yüzündede fatih terim'e yapılan kareografi sonrası beşiktaş teknikdirektörü carvalhal'in yüzündeki hayranlık hakim.
  • resmen birilerinin yüzüne tükürüyor konuşurken. ağzına sağlık.
  • an itibariyle on numara konuşma yapan insan.
  • muhteşem bir konuşmaya imza atmaktadır şu sıra mecliste. her şeyi tek tek sayıp dökmüştür. chp muhalefet yapmıyor denilip duruluyor da bu adam ne? bir an önce linkini buraya koymak lazım gelir. interneti süper takip ediyor sanıyorum. ne kadar facebook - twitter muhabbeti varsa toplayıp duygulara tercüman olmuştur.

edit: muharrem ince ba$ligindan tasindi.
  • mecliste yine yardırmıştır. akplileri yine darmadağın etmiştir.
  • güzel konuşmuştur.

" sana imam hatip'de haram paraya dokunma, para sayma makinesi kullan mı dediler?" gibisinden bir cümle kurdu az önce bir milletvekiline, burda ben utandım.

(bkz: başkası adına utanmak)

hakkatten muharrem abi, tayyip erdoğan nerde ? :)
  • 2014 bütçe konuşmasında adeta boy vermiştir.

(bkz: boy vermek)
  • çok güzel konuşuyor. *
    (bkz: yağmasa da gürlüyor)

ilave edit: facebook statüslerinde 3 gündür gördüğüm tüm geyikleri toplayıp konuşma haline getirmiş olan milletvekili. "haram paraya el sürülmez makineylemi saydınız, milyonları evde zor tutuyoruz derken haklıymışsınız bla bla"

ayrıca adnan menderes üzerinden hükümeti eleştiriyor çok haklı. madem çok begeniyordu adnan menderes'in neden asıldığını da söylese kendisini ciddiye alabilirdim belki?

bu adam konuşsa da "ooooo ne koydu be" desek diye bekleyen binlerce insan var, ne konuştuğunun önemi yok yılmaz özdil'in millet vekili versiyonu sadece akıcı ve güzel konuşuyor başka hiç bir esprisi yok.
  • yayin bozuklugu nedeniyle izleyemedim maalesef. youtube linki bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=dr3unpdmxkq