şükela:  tümü | bugün
 • tabiki onunla evlenip bir yuva kurmak amacım. uluslararası bir firmada ios expert developer olarak çalışıyorum. maaşım 20.000tl, buna ortak olacak ve benimle evlenecek kız arıyorum, işte şartlarım.

  1. kızın yemek yapmayı bilmesine gerek yok, zaten paramız var, her yerde yemek var sipariş veririz, yemek yapma derdi olmayacak.

  2. çamaşırdır, temizliktir vs yapmasına gerek yok, tutarız bir kadın, haftada 2 gün gelir her yeri temizler. çamaşırı yıkar gider, hatta yemek bile yapar.

  3. seks evlenip ilk bir kaç gün yapılacak zaten, ondan sonra seks diye bir şey yok, kadın isterse işte, o konuda da ısrarcı olmam, kadın ne zaman isterse o zaman sevişirim, yılda 1 kez bile olsa razıyım. hatta hiç sevişmesin, gerekirse penisimi keserim prensoşum için.

  4. tabi seks yok dediysek, başka kadınlara bakmak ta yok, prensesimin üzerine gül koklamam, damızlık sığır gibiyimdir, o isterse sevişirim, istemezse köşemde beklerim.

  5. felsefe, bilim, sanat, spor, astronomi, siyaset, tarih gibi konularda herhangi bir bilgi birikimi olmasına gerek yok, ben bu konularda ileri seviyede bilgi sahibiyim, oturur ona anlatırım, o da bana şeymanın bu ay ne giydiğini anlatsın yeter. ya da hiç anlatmasın, öyle dinlesin.

  6. çocuk yapmak istemezse ve bakmak istemezse o da problem değil, taşıyıcı anne buluruz, bakıcı buluruz halledilir. prensoşum kendine alışveriş yapsın, ben büyütürüm çocuğu.

  7. olur da bir gün gidip başkalarıyla olmak isterse ona da razıyım, boşanır hemen, sonra ömür boyu nafaka öderim, prensoşum gidipte elin adamlarına çalışmasın, keyfine baksın.

  evet arkadaşlar, adayları bekliyorum, çantasını alsın gelsin, ömür boyu maaşıma ortak olsun, bunu neden istiyorum? çünkü ben bir malım, istiyorum ki yukarıdaki özellikleri sağlayan bir türk kızı gelsin maaşıma ortak olsun. ben çalışayım, o yesin, ömür boyu mutlu mesut olsun.
 • kriterlere uyan kadın sayısı türkiye'deki kadın nüfusuyla aynı. nefes alsıncılık ideolojisinin medarı iftiharı. *
 • 20.000 liranın çok para olduğu bir ortamdan geliyor arkadaş çok şey yapmayın.
 • (bkz: fantastik dertler nelerdir nasıl sikilirler)

  edit: mevzu bayağı derinmiş. başlığa bakıp geçtiydim öyle ama :-p
 • 20000 tl maaşı olmayan, evlenince yukarıdaki şartların hepsini sağlayacak kişi hezeyanıdır.
 • (bkz: böbrek.avi)
 • 20000 para mı lan it? 30000 tl benden kızlar. seks meks de yok, oksijen tüpüne bağlı yaşayın o da kabul ;)
 • bu şartlara sahipsen ve hala bir kız bulamadıysan senin ciddi sorunların var demektir dostum.. *
 • (bkz: kızlardan ilgi görmeyince kızları aşağılamak)

  tüm kızları paragöz sanan ama aslında maaşı kıymetli olan yazar saçması. merak etme bu kafayla kimse seni çekmez, maaşın da sana kalır.