şükela:  tümü | bugün
 • tabiki onunla evlenip bir yuva kurmak amacım. uluslararası bir firmada ios expert developer olarak çalışıyorum. maaşım 20.000tl, buna ortak olacak ve benimle evlenecek kız arıyorum, işte şartlarım.

  1. kızın yemek yapmayı bilmesine gerek yok, zaten paramız var, her yerde yemek var sipariş veririz, yemek yapma derdi olmayacak.

  2. çamaşırdır, temizliktir vs yapmasına gerek yok, tutarız bir kadın, haftada 2 gün gelir her yeri temizler. çamaşırı yıkar gider, hatta yemek bile yapar.

  3. seks evlenip ilk bir kaç gün yapılacak zaten, ondan sonra seks diye bir şey yok, kadın isterse işte, o konuda da ısrarcı olmam, kadın ne zaman isterse o zaman sevişirim, yılda 1 kez bile olsa razıyım. hatta hiç sevişmesin, gerekirse penisimi keserim prensoşum için.

  4. tabi seks yok dediysek, başka kadınlara bakmak ta yok, prensesimin üzerine gül koklamam, damızlık sığır gibiyimdir, o isterse sevişirim, istemezse köşemde beklerim.

  5. felsefe, bilim, sanat, spor, astronomi, siyaset, tarih gibi konularda herhangi bir bilgi birikimi olmasına gerek yok, ben bu konularda ileri seviyede bilgi sahibiyim, oturur ona anlatırım, o da bana şeymanın bu ay ne giydiğini anlatsın yeter. ya da hiç anlatmasın, öyle dinlesin.

  6. çocuk yapmak istemezse ve bakmak istemezse o da problem değil, taşıyıcı anne buluruz, bakıcı buluruz halledilir. prensoşum kendine alışveriş yapsın, ben büyütürüm çocuğu.

  7. olur da bir gün gidip başkalarıyla olmak isterse ona da razıyım, boşanır hemen, sonra ömür boyu nafaka öderim, prensoşum gidipte elin adamlarına çalışmasın, keyfine baksın.

  evet arkadaşlar, adayları bekliyorum, çantasını alsın gelsin, ömür boyu maaşıma ortak olsun, bunu neden istiyorum? çünkü ben bir malım, istiyorum ki yukarıdaki özellikleri sağlayan bir türk kızı gelsin maaşıma ortak olsun. ben çalışayım, o yesin, ömür boyu mutlu mesut olsun.
 • günümüz evliliklerini bire bir yansıttığı için mizahın sahibi arkadaşa teşekkürlerimi sunarım, daha iyi anlatılamazdı.
 • entrydeki ironiyi bile anlayamayip 20 bin tl üzerine espiri yapan aptal sürüsü olduğu sürece bu prenseslerimiz boş kalmaz arkadaşlar. merak etmeyin.
 • kriterlere uyan kadın sayısı türkiye'deki kadın nüfusuyla aynı. nefes alsıncılık ideolojisinin medarı iftiharı. *
 • adam kimseyi kırmadan, gayet mizahi bir dille düşüncelerini dile getirmiş. hazımsızlık problemi olanlar için maden suyu öneriyorum.
 • şu mesajı okuyan kızlar eminim 7. maddeye kadar heyecanla okumuştur, sonuna geldiğinde ancak okuyanların yarısı başlığın trol olduğunu anlayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum. arkadaşın mesaj kutusu 2 hane iq ya sahip kızlar tarafından çökmüş olabilir
 • kiz degilim ama talip oldugum baslik. en nihayetinde oturur bi cay iceriz, ufak tefek puruzler konusarak halledilir. konum rica edeyim ihiihihihi.
 • oo, iq'su ayakkabi numarasindan hallice olanlar da başlamış hemen linç etmeye. hastayım sadece başlığı okuyup giydiren kesime. okumaktan aciz, anlaması kıt, giydir babam giydir. vallahi sözlük maldan geçilmiyor.
 • maddi durumu iyi bir erkeğe kapak atmak isteyen kadın kitlesini harika özetleyen başlık. sen yemek yapama , seksi angarya olarak gör , bilgi-birikim sıfır olsun , vizyonsuz kültürsüz biri ol ama kendine zengin, donanımlı , anlayışlı bir adam ara. bu parayı maaş olarak alan adamın bir hayat görüşü vardır çok ağır keko değilse niye size baksın aq. size ancak konyalı müteahhitler gider.

  ayrıca sözlük ironiyi anlayamayan gerizekalılarla dolmuş . birde aklınca başlık sahibine ayar vermeye çalışıyorlar.
 • güzel ironi, tabi tüm türk kızlarına genellememek lazım.