• lig tv'nin maç boyunca skorbord yayını yaptığı maç. eskilere götürdü beni yemin ediyorum. bu arada kudretli obradovic abimden bir ricam var 'gel bizim evi bir mola süresi yönet düzene, sisteme oturt ve git ömür boyu rahat edelim abi.'
  • - cedi osman'dan hoşlanıyorum. iki senedir hoşlanıyorum. (ismet badem)
  • obradovic tezahüratı: http://inciswf.com/obraefes.swf
    bo'nun asisti: http://inciswf.com/asistbo.swf
  • salonun obradoviç diye inlediği maç.
  • obradovic tezahuratları yapılıyor. sevindiren maç.
  • fenerbahçe ülker'in 84-65 üstünlüğüyle tamamlanan maç. maça kötü başlayan fenerbahçe ülker, 2. periyodun sonlarından itibaren oyun üstünlüğünü de ele geçirip rahat bir galibiyet aldı. jelyko obradoviç ve tüm oyunculara galibiyet ve güzel oyun için teşekkür ediyorum.
  • türkiye kupası'nda 3/3, cumhurbaşkanlığı kupası'nda galatasaray galibiyeti ve euroleague'de budivelnik kiev deplasmanı galibiyeti sonrası ligde de efes'i eze eze 2/2 yaptığımız maç. takım çok iyi yolda. sırada barcelona var. şimdi onlar düşünsün!

(bkz: jelyko obradoviç'in askerleriyiz)
  • 24 sayı atan bogdanoviç'in yanı sıra,bjelica'nın 10 sayı-11-ribaund-4 asist-3 top çalma,preldziç'in de 14 sayı-2 ribaund-7 asist-2 top çalma istatistikleriyle oynadığı maç.
  • 3 büyükler yokken basketbolu ülker ile birlikte domine eden efes'in düştüğü halin içimi acıttığı karşılaşma. önce galatasaray sonra fener'e karşı alınan mağlubiyetler takımdaki eksiklerin giderilemediğini gösteriyor açık bir şekilde.

ekleme: arkadaş uyardı tabi tofaş'ı da saymamız lazım.
  • kötü başladığımız ama iyi bitirdiğimiz maç.

obradoviç reyis. yani ne desem bilemiyorum. reyis için salon 1 dk boyunca çılgınca bağırdı ama 40 dk safi onun adını haykırsak az.

bogdanoviç harika, bjelica ve bo çok iyi, vidmar ve zoriç iyi maç çıkardılar.

gençlerden melih yine skor katkısı yaptı bir iki ribaunt da çekti ama şutu dışında o kadar çok geliştirmesi gereken şey var ki. topu yerde kucaklayıp ayağa kalkarak hatalı yürüme yaptı ki bunu da yapma artık. yine pas ve saha görüşü konusunda hiç iyi bir iki numara görüntüsü vermiyor.

kenan iyi bir maç çıkarmadı. bomboşken, etrafı metrelerce boşken şut atmadı ve obra reyisin fırçasından nasibini aldı. pota altına hızlı hücumda çok temiz bir pası vardı ama faulle kesilince asiste dönmedi.

metecan 2. yarı görev aldı. temiz maç çıkardı ama karar anlarında olmaması açısından net bir fikir belirtmek doğru olmaz.

ayrıca obra reyis maçın önemli bir kısmını emir 4 bjelica 5 oynadı ki normalde euroleague'de falan sikerler diyorum.

efes napmış ben anlamadım. böyle küçülme mi olur lan. o yunan arkadaşa neden ihtiyaç duyuldu mesela. barac olsa hiç olmazsa semih'e bu kadar yük binmezdi. planinic nerde olduğunun farkında değil. ahı gitmiş vahı kalmış efes'in.
hesabın var mı? giriş yap