şükela:  tümü | bugün
  • atiker konyaspor'un uefa avrupa ligi h grubu üçüncü maçı. türkiye saatiyle 20:00'da başlayacak.
  • konyasporumuzun uefa avrupa ligi'ndeki 3. mücadelesi. henüz puanımız yok ve bu zorlu grupta illaki 3 puan almamız lazım. aykut kocaman'ın ve futbolcularımızın en azından biraz daha risk alarak mücadele etmeleri gerek.

maç saati: 20.00

stadyum: torku arena
  • iddaa'da braga'ya verilen 2.10'lun oranın gayet cazip durduğu maç.

konya'da avrupa seviyesinde elle tutulur, fark yaratan bir tane oyuncu bile yok. oyun anlayışları ölümüne kapanarak karambole gol atıp üstüne yatmak üzerine kurulu. braga ise geçen sene hakem faciası yaşanan bir maçla turlasada nihayetinde geçen senenin çeyrek finalisti. konya karşısında bana göre maçın ağır favorisi konumundalar.

kuralar ilk çekildiğinde konya'nın 6 maçta 3 puan toplamasını başarı olarak görüyordum. bu iddiamı 6 maçta toplam 3 gol atamayacakları yönünde değiştiriyorum.
  • konya nin avrupadaki ilk puanlarını almasını bekledigim karşılaşma. beraberlik kokuyor.

saat 20'de tivibudan yayınlanacak mücadele.
  • konyasporumuzun avrupa'da artık gol ya da goller atması, puan alması gereken mücadele.

yüreğinle oyna yık hegomonyayı
    cümle alem görsün anyayı konya'yı!
  • konysapor'un 1-0 önde olduğu maç.
  • yazılanlara göre konya 1-0 önde olabilir yine de meydanları boş bırakmayalım. tehlike geçmiş değil.
  • iki takım da birer gol attığı için 1-1 devam etmektedir.
  • konyaspor'un başarısız bir sezon geçireceğinin göstergesidir kötü başladı hem lige hem avrupaya.
  • 1-1 sonuçlanmıştır. bu skorla konyaspor avrupa kupalarında ilk puanını almış oldu. deni milosevic ise konyaspor'un avrupa kupaları'nda ilk golünü kaydetti.