şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türkiye saati ile 14.30'da başlayacak premier lig 9.hafta karşılaşması.
  • 4 gözle değil 4 bin gözle beklediğim müsabaka. gönlüm özellikle şampiyonluk için chelsea'den yana ama mourinho da artık bu işi kotarsın, takımla barışıp united'ı en az 16 yıl daha çalıştırsın istiyorum. hadi sarri! amaan olmadı, hadi mourinho! yok yok hadi hazardddd!

edith finch: tam olarak olmadı istediğimiz gibi gibi.
  • mourinho için yine çok kritik bir maç. rezil de olabilir vezir de. deplasmanda alacağı olası bir galibiyette takımın başından gönderilmesi tartışmalarını bir süreliğine durdurabilir. kötü oyun ve yenilgide de 'istifa et' baskısı daha çok artacaktır.

chelsea'nin galibiyetiyle sonuçlanacak dengeli bir maç bekliyorum ancak sarri ve hazard önderliğinde chelsea gaza gelir ve saldırırsa farklı skorlu, fantastik bir maç olma ihtimali de var.
  • avrupa'da haftanın maçı olan premier league karşılaşması. bir tarafta mourinho, rakipler kadar kendi takımından da bazı isimlerin çıkıntılıkları ile uğraşıyor ve yıpranıyor. diğer tarafta ise yeni geldiği lige beklenenden de iyi bir başlangıç yapan sarri var. açıkçası bu maçın futbol keyfi açısından düşük geçeceğini düşünüyorum. manu, tempoyu düşürüp oyunu chelsea beklerinin arkasına kurgulamayı deneyecektir. chelsea için de kante'nin sağlık durumu belirleyici olacaktır. eğer kante oynamazsa, oyun kurulumunda tüm yük jorginho'ya kalır ve o kalan bu yükü kaldıramaz.

tüm saha içi etmenlerden bağımsız mourinho'nun, iki kez görevine son veren kulübe karşı ekstra bir motivasyonu olacaktır. eğer oyuncuları da kendisi kadar motive olursa, manu'nun yenilmeyeceğini düşünüyorum.
  • temposuz bir mac bekliyorum.
    ( totem yapiyorum )
  • jose mourinho'nun ünvan maci. kralligini elbette kaybetmeyecektir. rahat bir united galibiyetiyle sonuclanacaktir.

edit: sanssizlik. in jose we trust.
  • çelsinin cumshot yapacağı maç olacaktır.

edit: maçın bitimine az kaldı ve maalesef şanlı çelsimiz şeytan yaprağı yemekte. bu iğrenç entry için tüm sporseverlerden özür diliyorum.
  • bu hafta oynadıklarından habersiz bir şekilde çarşamba gecesi rüyamda 2-1 manchester lehine sonuçlandığını gördüğüm maçtır. ertesi gün fikstüre bakıp dumur oldum meğer 3 gün sonraymış diye**.
  • jose mourinho'nun rashford ısrarı yüzünden kendi sonunu getireceği maç olacaktır. rashford çıkana kadar gol yemesek bari diye bakıyorum maça.
  • 21. dakikada rudiger’in attığı gol ile chelsea’nin 1-0 önde olduğu ve muhtemelen kazanacağı maç.

edit: kazanamadı 2-2 bitti.