şükela:  tümü | bugün
  • premier league'de 5. hafta mücadelesi.

marsilya ağlarına bıraktığı 2 golle, gol sayısını 99'a çıkaran stevie g, kendi seyircisi önüne, dalya demek için çıkacak. bu gol için the skipper, özel bir gol olmasını istiyorum diye bir açıklama yaptığından beri hayal gücümün sınırlarında dolaşıyorum. frikikten, barajı komple kaleye mi sokar ne yapar bilmiyorum ama düşünmesi bile heyecan veriyor.

genel duruma bakarsak, averaj üstünlüğüyle chelski 10 puanla zirvedeyken, liverpool'umuz 9 puanlı arsenal'in önünde ikinci sırada. son 5 senenin en iyi startını veren kırmızılar, geçen haftaki man u galibiyeti ve hafta içi şampiyonlar ligi mücadelesinin verdiği moralle stoke city'i çok zorlanmadan geçer diye tahmin ediyorum. yarın ki chelski- man u maçı ise rakiplerin en az birinin puan kaybedecek olması nedeniyle güzel. keşke her hafta birbirleriyle oynasalar.

geçtiğimiz senelerde, liverpool'un kendi evindeki can sıkıcı beraberlikleri takımı şampiyonluk potasından daha sezon ortasında uzaklaştırmıştı. ama bu sene kimse işi şansa bırakmak istemiyor. ligin en güçsüz takımına bile çelik bir kılıç gibi bileniyorlar. sakatların iyileşmesi ve oturmuş savunma, liverpool'u gol yemeden alınan bir galibiyete götüreceğe benziyor. torres- gerrard en az iki gole imza atar.

alemin en pinti kuruluşu iddaa'nın, maç için verdiği oran liverpool'a 1.05. yüz ytl yatırıp 5 kazanın onu da maç izlerken biraya verin. bira beleşe gelsin. nefret ettirdiniz lan. olası bir puan kaybında mies betting co. hiçbir mesuliyet kabul etmemektedir.
  • geçen sene benim gibi fox'a küfür edenlerin izleyemediği maç. geçen sene fox tv'ye yayın politikası dolayısıyla premier lig'in hakkını veremediğinden kızardık, bu sene ondan bile mahrumuz. almanya ligini izliyoruz o yüzden. gerçi an itibariyle oynanan 20 eylül 2008 bayern munih werder bremen maçı gayet zevkli, ama deli gönül liverpool izlemek, man utd izlemek istiyor arkadaş.
  • dakika 77 iken liverpool hala golü bulamadı. bu tip maçların klasiği stoke city'nin 85-90 arası bir gol atması olurdu.