şükela:  tümü | bugün
  • temsilcimizin uefa avrupa ligi j grubunda ilk maçı zorda olsa kazanacağını düşünüyorum.
  • az önce susiç ile yolların ayrıldığını okudum. ayrılmasa da kazanmak şöyle dursun beraberliğe bile razıydım bu maçta. hele ki krasnodar muhakkak gol bulacaktır. gayet güzel oranı var. yanına beşiktaş maçını koyup oynanabilir. yatırım tavsiyesi değildir.
  • uefa avrupa ligi'ndeki tek türk temsilcimize başarılar dilediğim maç. haydi akhisar 1-0 olsun bizim olsun!
  • fransız yosmalarının başlığın altında türk takımlarına aklınca laf çakarak baska bir turk takimina destek verdigi karşılaşma. bu yosmalara bakmadan vurduğun gol yediğin ofsayt olsun akhisar.

edit: yosmalardan aldığınız kupanın ardından umarım avrupada da başarılı sonuçlar alırsınız
  • akhisar'a başarılar dilediğimiz maç.
    osmanlıspor şansına sahip olur umarız.
    onlar da ilk defa katılıp grup lideri olmuşlardı.
    bu grupta ağır bir top var, sevilla.
    ama 2. lik neden olmasın.
    elense bile az da olsa puan toplaması kârdır akhisar'ın.
    vurduğunuz gol olsun.
  • umarım tribunler dolar da güzel bir?atmosferde oynanır dediğim maç. ülke gündeminde yok bari akhisar gündeminde olsun.
  • beinsport tarafından şifresiz olarak yayınlanacağı açıklanmış maç.

--- spoiler ---

digiturk abonesi olmayan futbolseverler de beşiktaş ve fenerbahçe’nin karşılaşmalarını türksat uydusu üzerinden, kablo tv ve turkcell tv+ platformlarından ve ayrıca youtube beın sports hesabından yayın yapan beın sports haber*’den izleyebilecekler.
    --- spoiler ---

http://tr.beinsports.com/…igi-maclari-da-digiturkte
  • deplasmana gittiğimizde dönene kadar bizleri çok iyi ağırlayan bisikletli güzel insanların ilçesi akhisar'ın çatara patara kazanmasını gönülden istediğim maç.

(bkz: support your local team)
  • şifresiz dendi ama beinsport 2 kanalı hala şifreli. bu maç tam oalrak hangi kanalda beyler?
  • koftespor'u destekledigim mac.

su topculari galatasaray'a peskes cekmeseler iyiydi.

not: dogma buyume akhisar