şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaşımızın uefa avrupa ligi ilk maçı. güzel başlamak için şahane bir maç. vurduğun gol olsun kartalım. hayreti mucip.
  • başlama saati 19:55’tir.

bakalım yayıncısı kim olacak.
  • maça dört gün kalmasına rağmen biletlerinin neden halen satışa sunulmamış olduğunu merak ettiğim maç.
  • üst edit: bugün yeniden seçilen yönetim kurulu, bilet fiyatlarında indirim yapma kararı aldı. buna göre en ucuz bilet, asıl entryde bahsettiğim duruma göre 17 euro oldu.

1. kategori 335tl
    2. kategori 305tl
    3. kategori 275tl
    4. kategori 245tl
    5. kategori 215tl
    6. kategori 185tl
    7. kategori 135tl
    8. kategori 125tl
    vıp : 900tl
    1903 a-e : 900tl
    1903 b-d : 1000tl
    1903 c : 1100tl

---

beşiktaş kulübü, stadında oynanacak bir maçın biletini her zaman bir önceki maçtan sonra satışa çıkarır.

bu maçın biletleri bugün saat 16'da satışa çıkıyormuş.

1. kategori 450tl
    2. kategori 425tl
    3. kategori 385tl
    4. kategori 350tl
    5. kategori 330tl
    6. kategori 295tl
    7. kategori 175tl
    8. kategori 165tl

vip: 1.000tl
    1903 a-e: 1.000tl
    1903 b-d: 1.100tl
    1903 c: 1.250tl

ek: bilet fiyatları tartışma konusu olmaya başladı. ben de bekliyordum. görüşümü iliştireyim istedim. 14 mart 2018 beşiktaş bayern münih maçı 8. kategori bileti 170 tl falandı evet. bu tarihte 1 euro 4.8 tl imiş. bu da 35 euro yapar. bugün ise 1 euro 7.2 tl. bu da 165 tl'lik biletin 23 euro olduğunu gösterir.

en değerli çalışanları döviz ile maaş alan şirketlerden hizmetlerini daha da hayrına yapmasını bekleyemezsiniz. hele hele kulüp başkanlarına, yönetimlerine asla kızamazsınız. galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçı biletleri için de aynı şey geçerli.

şikayetlerinizin iletilmesi gereken asıl yer için -> https://goo.gl/images/bsj1uw
  • bilet fiyatlarına bakarsak kendilerine eş bir takımla çok önemli bir maç oynuyorlar gibi.

şaka bir yana bu bilet fiyatları olsa olsa beşiktaş - milan maçında filan olmalı. sarpsborg kim ulan? bir de bu maçı izlemek için ortalama 300 lira mı verecek taraftar? keriz çok. sonra hede hedö beşiktaş büyük bir aile taraftardan finansal destek bekliyoruz vs. kıçıkırık bir avrupa maçını izlemeyi bile çok görüyorsunuz insanlara.

not: fatihterimspor
  • yönetim uyuma seslerinin cezası kesilmiş sanırım. bu bilet fiyatlarının vicdanla ve ahlakla pek bir alakası yok.
  • saçma sapan bilet fiyatlarına sahip maç. 175 lira nedir yahu?

bir kaç sene önce bayern taraftarları deplasman tribünü için kendilerinden istenen €100'yu protesto ediyordu. yazıyla sadece "yüz" diyorum, avrupanın en zengin bölgelerinden birinde yaşayan münihliler diyorum bak.
  • beşiktaş yönetiminin rakibinin adındaki rakam nedeniyle taraftar istemediği maç zaar.
  • beşiktaş jk yönetiminde fiko’nun artık kulüpte çatlak ses istemediği ve kulübü/kulüp parasını/mülkünü işine geldiği gibi kullanmak istediğinin anlaşıldığı maç.

ekonomi yönünde çatlak ses artınca fatura kulüp yöneticilerine kesildi.

ilk çatlak seste fatura tribüne kesildi.

bakalım ilerde ne olacak...
  • biletleri 25-60 euro arasında değişen uefa avrupa ligi karşılaşması.