şükela:  tümü | bugün
  • uzaylıların yapamadığını sivilceli internet bebelerinin yapacağını düşünen homo sapiens bireyleri kınıyorum. bu şekilde organize olup orayı burayı basacak bilinç olsaydı bünyede, abd merkez bankası falan basılırdı diye eyyorluyorum.

tarihin akışı değişirdi hocam tarihin akışı.
  • başarısız olmuş baskındır. sonuç 2 tutuklu, bir de dikenli tellere yakın kamp yapan yüzlerce uzaylı kıyafetli genç. tellere bile yaklaşamamışlar.

öyle korunan önemli bir yere 3 5 heyecanlı gencin girebileceğini sanan var mıydı ki? ancak ergen eğlendirir.
  • oraya gidenler de, olayı bekleyenler de hiç kimsenin bölgeye giremeyeceğini biliyordu zaten. adamlar eğlendi. güzel vakit geçirdi. adamlar hayattan zevk alıyor beyler alooo. ben mesela cumartesi sabahı bu saatte işteyim. oturmuş adamları eleştirenler var.
  • bir uzaylı provokatörün insanların arasına karışıp insaları oraya çekmediğinin garantisi var mı?
    çiğ köfte partisi gibi marulla dürüm yapıp yemesinler bunları.
  • adamlar eğlenmeyi biliyor bizde incirliği basak mı?

neyse kafamıza yanlışlıkla kapsül gelir neyim uğraşırız
  • her sene tekrarı yapılması gereken bir festival.
  • eğlenceli misyon olmuş. katılanları ve dünyanın dört bir yanından destekleyenleri telepatik olarak alkışlıyor, kadehimi hoşgörü ve şeffaflığa kaldırıyorum. brevo!
  • "meeeh" butonuna basılıp geçilesi^^
  • herkesin tahmin ettiği gibi fos çıktı. ufo'lar hologram uzaylı hikayeleri manipülasyon diyenler yine haklı çıktı.