• 2005'te aldigim en guzel haberdir kendisi. daha iyisi de olmayacak eminim. uzun zamandir bekledigim, kendim duzenlemeyi hayal ettigim ancak benden daha iyi yapacak olan rockistanbul'un yapacagi konser. muhtesem bir haber. gercekten herkese hayirli olsun. elektronik muzigi trance ve techno'dan olusuyor zannedip bidi bidi bok atanlarin rica minnet gitmesi ve muzik gercekten nasil uretilir gormesi gereken bir konser.

acikcasi boyle soyleyince insanlar icin cok sey ifade etmeyebilir ancak elektronik muzigi populer platforma tasiyan grup olarak bilinen ve 80'lerin efsanesi olmus, 90 ve 00'larda da elektronik muzigin tanrisi olarak bilinen bir grubun turkiye'ye gelmesi gercekten cok onemlidir. ayrica genel duruslari acisindan da bu konserin duzenlenmesi ayri bir zorluk iceriyordu. bunu beceren rockistanbul'u yaglama mertebesinde tekrar takdir ediyorum.

acikcasi kimse alinmasin gucenmesin, su vakit itibariyle rockistanbul'a michael jackson'i ya da madonna'yi getirseler bana misin demem. bir hayalim daha gerceklesiyor su muzik seven nacizane gonlum icin. ne diyim. hey gidi rockistanbul 2005 hey, cabuk gel.
  • ruyami bu?dedirten heycandan dis takirdatan organizasyon.
  • gaza gelmeyip "hadi len ne olacak elektronik zibidilerden" diyenlerin mtv european music awards'daki kraftwerk konseri videolarini seyretmeleri ve justin timberlake gibi agzi acik kalip "ben elektronik muzigi boyle bilmiyordum" demeleri beklenmektedir.
  • elektronik müziği techno ve trance'den ibaret sanan kitlenin gelmemesini temenni ettiğim sevindirici yaz aktivitesi.
  • birilerinin çıkıp şaka yaptık demesini bekledigim müthiş konser haberidir.
  • robot arkadaslara haber vereyim birlikte seyredelim dedirten inanilmaz haber
  • hemen hemen linkteki video gibi bi şov izleyeceğimiz konser olacak.
    http://boss.streamos.com/…video/aerodynamik_300.asx
    (bkz: tadından yenmez)
  • yanlarında hocalarını da getirseler ke$ke 'dedirten' süper olay.
    (bkz: karlheinz stockhausen)
  • (bkz: budur)....
  • kraftwerk'ün konser performansı ile birlikte görsel efekterle de izleyicilerini hipnotize edeceği konserdir. şaşı bak şaşır durumları...
hesabın var mı? giriş yap