şükela:  tümü | bugün
  • dübel lazımdı. mahalledeki nalbur dursun'a gidip 10'luk dübel istedim sekiz tane. ama, eve gelince ne göreyim. başımdan kaynar sular döküldü resmen. dursun bana 12'lik dübel vermiş. hemen yola düşüp hesap sormaya gittim. dursun abi, 12'lik dübel vermişsin dedim. müşteriye hiç saygısı olmayan dursun nalbur ee nolmuş dedi.

hemen bunları alıyorsun, paramı iade ediyorsun dedim. "para almadım ki amk. babanın hatrına bedava verdim. üç beş dübelin lafınımı etcem sana?" dedi. çıldırmıştım. almıyor musun bunları geri dedim. olum git oruç oruç, belanı başkasından bul dedi.

bu mu esnaflık? bu mu müşteriye saygı? seni ekşide rezil etcem görürsün, dedim. o kim amına koyum, dedi. sosyal medyada linç edileceksin, dedim. sıkıysa gelsinler linç etsinler, kazma sapını götlerine sokarım dedi.

arkadaşlar, hal böyle. dudullu'da şile yolu'ndan içeri girdiğinizde 400 metre ötede, kaan marketin karşısı, barış berber'in yanında hemen dükkanı. kimse bgir daha alışveriş yapmasın. ekşi'nin gücünü dursun'a gösterelim.