şükela:  tümü | bugün
 • taktik maktik yok, bam bam bam yazısıdır. bunu insan okuyor abi, çeyreğini yazsan yeter, anlarız nasıl gıdalar tükettiğimizi...

  favorim:
  "istanbul'da bir pastane basıldı, çöpten topladıkları bayat ekmekleri kurutup un haline getirdikleri, pasta ve kurabiye yaptıkları, hatta başka pastanelere ucuz yollu sattıkları ortaya çıktı."
 • %99'u müslüman olarak addedilen bir toplumdaki gıda üreticilerinin yine %99'u müslüman olan toplumdaki sevgili din kardeşlerini allah korkusu olmadan nasıl becerdiklerini konu alan ve iğrenç bir zihniyetin pislik, riyakarlık, ikiyüzlülük, hırsızlık, kul hakkı yemeye dair kurdukları rezil düzene dair harika bir yazı.
 • en temiz kısmı "tütüne talaş katılıyor" cümlesi olan, en can alıcı kısmı ise "gıda terörünün öldürdüğü insan sayısı pkk dan fazladır" cümlesi olan yazı.
 • "afyon'da sucukçuda tükrük bezi çıktı." ne demek amk dedirten, haklı serzenişler ve yakarmalar kategorisene en üst sıralardan eklenmesi gereken, türkiye'de yıllardır zaten olan, yıllardır bunları yediğimizi bildiğimiz halde her hangi bir hukuksal arayışa geçmediğimizi farkettiren, milletin gözünü açan değil milletin kafasına çivi (kesilmiş tırnaktan yapılmış) çakan, dışarıdan yemek yememeyi ve hatta sürekli alışveriş yaptığımız yerleri sorgulamamız gerektiğini bir kere daha hatırlatan yazıdır. elinize arrap sabunu sayın özdil. saygılar.
 • her zamanki gibi g.te g.t demiştir.sadece ankara'da kızılay bölgesinde denetim yapılsa yeter lan şu gıda terörü muhabbeti.
  teyyy tey!