şükela:  tümü | bugün soru sor
 • devlet bahçeli'nin bugün itibariyle belli olan programına göre gerçekleşecek olan yayındır. devlet bey'in 24 haziran 2018 seçimleri öncesi yapacağı 3 televizyon programından ikincisidir.
 • hava durumu tadın da bir yayın olacaktır yer yer sağanak yer yer güneşli
  sonun da velespite bağlanıp 40 yapar.
 • kadrolu akp yalayıcılarının bahçeli'yi yağmura tutacakları canlı yayın.
 • lüzumsuz bir tv programı (olacaktır).

  zira:
  - püskevitçibaşının herhangi bir siyasal iddiası yok, seçimle ilgili tırt sorular gelir birkaç, onları da "...-maktadır, ...-tir"li fiillerle süsler.
  - "formunuzu nasıl koruyorsunuz, temponuzu neye borçlusunuz?" gibi sorular olmaz, çünkü miting falan yapmıyor. 3-5 spor salonu toplantısı yaptı, onu bile dolduramadı.
  - "torun torba nasıl?" diye soramazlar.
  (bkz: mhp lideri aile nedir çocuk nedir bilmez) ben demedim, ittifak yaptığı şahıs dedi bunu.

  bol bol goygoy yaparlar artık.
 • devlet bahçeli'nin muharrem ince'ye 'apolet sökecekmiş halkın önünde bisiklete binmeye benzemez, adamın dişini sökerler, herkes haddini bilsin' dediği yayındır. bahçeli devamında darbe dönemlerinde ancak mahkeme kararıyla apolet sökülür, sen kimsin, kendisini o dağ başlarına bıraksak 24 saat ayakta kalamaz. bisiklete binmekle olmuyor diyerek de devam etmiştir.

  diğer mesajlar,

  -kandil operasyonunu küçümseyen, karşı çıkan, seçim yatırımı diyenler var, neden rahatsızsınız? bu operasyon elzem ve yapılmalı, bu hafta da şehitler verdik bu da mı seçim yatırımı?

  -abd f-35 ambargosuna karşı s-400 alternatifi var alınması doğrudur.

  -başkanlıkta erdoğan seçilirse, başkan ve hükümete karşı mecliste denge, denetim ve uyarı görevini yine yapacağız dediği yayındır. 7 haziran seçimlerinden sonra ahmet davutoğlu bizim haberimiz olmadan 3 arkadaşımıza teklif götürerek saygısızlık yapmıştır da dedi.

  - fetö 8 ayağa sızmıştır dedi. şimdi de fetö'nün kumpaslarını anlatıyor mhp'ye karşı. fetö'nün siyasi ayağına girilmezse bir gün birileri girer dedi vuvvv.

  -akşener'in bilerek veya farkında olmayarak fetö'nün kendisinden istifade ettiği biri olduğu belli olmuştur. saflıkla, iyi niyetle yapılmış olması daha muhtemeldir.
 • bahçeli'nin muharrem ince'ye “apolet sökecekmiş, adamın dişini sökerler. kendisini o dağın başına bıraksak, 24 saat duramaz.” dediği yayın olmuştur.
 • bir insan kendini, kendi kendine nasıl bitirir temalı bir yayın olmuştur.
 • izotop hacı maarreme "haddini bil senin dişlerini sökerler" diyerek ateş etmiştir.
  maarrem bu apolet sökme çıkışıyla kendi kendini bitirdi resmen.
 • başbuğ diye anılırken mankurt olmak... ulan o kanalda sabah akşam atatürk'e hakaret ediliyor. seçim zamanı atatürkçü oluyorlar. o kanalda senin olmayan eşine çocuğuna dalga konusu yapılıp laf atıldı. bu ne gurursuzluktur ya.

  ülkücü şehitlerin kemikleri sızlar.